Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]II. SETKÁNÍ ADMINISTRÁTORŮ INFORMAČNÍHO SYSTÉMU MP MANAGER
23. – 24. 5. 2019, Olomouc - Radíkov

Vážení uživatelé informačního systému MP Manager,
dovolujeme si Vás srdečně pozvat na II. setkání administrátorů a technických pracovníků obecních a městských policií, na kterém bychom s Vámi rádi pokračovali v diskuzi o současných možnostech našeho systému a jeho budoucím směřováním, zejména v kontextu rozvoje informačních technologií a připomínek a podnětů z předešlého setkání. Přestože jej připravujeme v neformálním duchu, uvítali bychom odbornou a věcnou debatu o Vašich potřebách, a proto nám můžete již nyní v přihlášce přiblížit Vámi preferovaná témata. Dříve definovaná témata naleznete v Supportu IS MP Manager. Budeme se těšit na setkání s Vámi.

Daniel Bednařík, předseda představenstva FT Technologies a.s.

Pozvánka na setkání

PROGRAM:

čtvrtek 23. května 2019

od 9.00 hodin

prezence účastníků a ubytování

10.00 hodin

IS MP Manager z pohledů vývojářů a uživatelů – I. část

12.00 hodin

oběd

13.30 hodin

IS MP Manager z pohledů vývojářů a uživatelů – II. část

18.00 hodin

doprovodný program na Fortu Radíkov – více zde

19.00 hodin

večeře a neformální diskuze

pátek 24. května 2019

od 7.00 hodin

snídaně

9.00 hodin

závěrečná diskuze a stanovení priorit vývoje IS MP Manager (stanovení priorit vývoje, aktualizace IS, vize a budoucnost)

12.00 hodin

zhodnocení, ukončení setkání

Vzhledem k časové vytíženosti jednotlivých, zejména externích, přednášejících, může dojít ke změně v pořadí přednášek (analýzy požadavků administrátorů, praktické zkušenosti z městských policií, vize a budoucnost IS - témata v Supportu IS MP Manager). Časy přednášek jsou proto orientační a změna programu je vyhrazena.

PRAKTICKÉ INFORMACE:

místo konání: Fort Radíkov – více zde

doprava: účastníci si zajišťují vlastní dopravu (parkování vozidel v areálu pevnosti); v případě příjezdu do Olomouce vlakem lze využít MHD – autobus č. 11 (odjezd z hlavního vlakového nádraží Olomouc je v 7.10, 7.50, 8.30, 9.30, 10.00 hodin) a dojet na zastávku Radíkov vzdálenou 700 metrů od chaty/pevnosti – FT Technologies a.s. zajistí po předchozí dohodě odvoz od autobusové zastávky (a zpět)

ubytování: čtyřlůžkové či pětilůžkové pokoje Chaty Pod Věží (sociální zařízení je společné na chodbě) – více zde; v případě, že chcete zajistit ubytování již od středy 22. května, uveďte tuto skutečnost do přihlášky - v tomto případě se cena navyšuje o 180 Kč (7 €) na osobu

stravování: pobyt zahrnuje průběžné pohoštění včetně oběda, večeře, snídaně; v případě specifických požadavků (dieta apod.) uveďte tento požadavek v poznámce přihlašovacího formuláře

dress-code: streetwear – unformal (součástí programu je rovněž prohlídka pevnosti a okolí)

účastnický poplatek: první účastník z dané městské či obecní policie zdarma (hradí FT Technologies a.s.), každý další 700 Kč (26 €); setkání je určeno pouze pro klienty
FT Technologies a.s. – uživatele IS MP Manager, FT Technologies a.s. si vyhrazuje právo setkání zrušit či neakceptovat přihlášku


PŘIHLÁŠENÍ:

Na seminář se lze přihlásit prostřednictvím přihlašovacího formuláře do 9. května 2019 nebo do naplnění omezené kapacity.

Přihlašovací formulář II. Setkání administrátorů informačního systému MP Manager

Litujeme, ale pokud není odkaz formuláře aktivní, nelze se přihlásit z důvodu naplnění kapacity. Kontaktujte nás emailem či telefonicky. Děkujeme.

KONTAKTY:

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailu bohacp@fttech.org či telefonním čísle +420 606 934 896.