Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]


Vážení uživatelé informačního systému MP Manager,

přijměte naše srdečné pozvání na další setkání administrátorů opět připravované v duchu „neformálního outdoorového kempu“ uprostřed krásné přírody v prostorách Fortu Radíkov u Olomouce a přilehlé Chaty pod Věží. Ve dnech 7. a 8. října na nás opět čeká strohé zázemí vojenské pevnosti z dob mocnářství, aby nás již po šesté okouzlil Genius loci místa, jenž sehrávalo tak důležitou roli v našich dějinách. Je na místě, abychom znovu využili synergii časové posloupnosti a kromě kempu pro Vás připravili také vzdělávací kurz, a to 6. října. Jen připomínáme, že není součástí kempu a na obě aktivity je tak potřeba se přihlásit zvlášť.
Vážení přátelé, vzhledem ke skutečnosti, že kapacita prostor pro naše jednání a ubytování je omezená, doporučujeme Vám zaslat přihlášky jak na kurz či kemp co nejdříve, nejpozději však do 24. září 2021. V případě jakýchkoliv dotazů nás samozřejmě neváhejte kontaktovat. Nezapomeňte také sledovat náš Facebookový profil @FTTechnologiesOlomouc a neuniknou Vám žádné aktuality, fotky a videa z akcí či další zajímavosti. Budeme se těšit na setkání s Vámi.

Daniel Bednařík, předseda správní rady FT Technologies a.s.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:
 Setkání je organizováno formou "neformálního outdoorového kempu" a probíhá v prostorách pevnosti a okolní přírody. S touto ideou je spojen nejen určitý komfort (skládací židle, lavice, pařezy u táboráku), ale i potřeba přizpůsobit oblečení pobytu v přírodě a prostorách pevnosti (více než vhodné ja tak oblečení a obuv pro sport, do přírody, apod., nicméně nezapomeňte si nabalit i pohodlné oblečení a obuv do chaty - zejména účastníci kurzu a v případě realizace "extrémně mokré varianty" kempu).
 Sledujte rovněž aktuální přijatá protiepidemická opatření a podmínky účasti na veřejných akcích (tedy negativní test, očkování, prodělaný COVID-19, dodržování pravidla 3R a "selského rozumu").


Pozvánka na VI. setkání administrátorů informačního systému MP ManagerRÁDI BYCHOM VÁM PŘEDSTAVILI NOVINKY A DEBATOVALI O TĚCHTO HLAVNÍCH TÉMATECH: 

- "objektivná zodpovednosť" v praxi

- stav jednotlivých integrací - foto ze ZR

- CRŘ

- MUR - aktuální stav

- aktualizace IS (realizované a připravované)

- Vámi preferována témata (můžete nám je vypsat v přihlášce)

POZOR! Ve středu 6. října organizujeme vzdělávací kurz "Proškolení administrátorů IS MPM" (č. 2102), který není součástí setkání a pouze mu časově předchází. Do kurzu je nutné se přihlásit zvlášť a samozřejmě se mohou přihlásit i administrátoři, kteří se nebudou účastnit setkání (kempu) a na Radíkov přijedou jen "na otočku" - více zde. 

PROGRAM:

čtvrtek 7. října 2021

od 9.00 hodin

prezence účastníků a ubytování

10.00 hodin

IS MP Manager z pohledů vývojářů a uživatelů – I. část

12.00 hodin

oběd

13.00 hodin

vzácný host - povídání s výjimečnou osobností

14.00 hodin

IS MP Manager z pohledů vývojářů a uživatelů – II. část

18.00 hodin

doprovodný program na Fortu Radíkov – více zde

19.00 hodin

večeře a neformální diskuze

pátek 8. října 2021

od 7.00 hodin

snídaně

9.00 hodin

závěrečná diskuze a stanovení priorit vývoje IS MP Manager (stanovení priorit vývoje, aktualizace IS, vize a budoucnost)

12.00 hodin

zhodnocení, ukončení setkání

Poznámka k programu setkání: Po celou dobu je zajištěno drobné pohoštění (káva, čaj, voda, koláčky, apod.) Časy přednášek jsou orientační, změna programu je vyhrazena s ohledem na aktuální časové vytížení přednášejících a také aktuální povětrnostní podmínky.
PRAKTICKÉ INFORMACE:

místo konání: Fort Radíkov – více zde

Jednání i další doprovodný program probíhá v prostorách staré vojenské tvrzi uprostřed malebné přírody. Přizpůsobte proto, prosím, této skutečnosti svůj oděv, který je zcela neformální. V případě nepříznivého počasí bude jednání přesunuto do společesnké místnosti chaty (doporučujeme přezůvky).

doprava: účastníci si zajišťují vlastní dopravu (parkování vozidel u chaty či v areálu pevnosti)

V případě příjezdu do Olomouce vlakem lze využít MHD – autobus č. 11 (odjezd z hlavního vlakového nádraží Olomouc je dle aktuálního jízdního řádu) a dojet na zastávku Radíkov vzdálenou 700 metrů od chaty/pevnosti – FT Technologies a.s. zajistí po předchozí dohodě odvoz od autobusové zastávky (a zpět).

ubytování: Chata Pod Věží – více zde

K dispozici jsou čtyřlůžkové a pětilůžkové pokoje se společným sociálním zařízením na chodbě (k dispozici je rovněž pokoj pro dámy, který je vybaven vlastním sociálním zařízením). Účastníci jsou většinou ubytovaní, pokud to okolnosti umožňují, po třech či čtyřech a to na základě vzájemné domluvy přihlášených městských policií.

V případě, že chcete zajistit ubytování (včetně čtvrteční snídaně) již od středy 6. října, uveďte tuto skutečnost do přihlášky - v tomto případě se cena navyšuje o 400 Kč (15 €) na osobu.

stravování: pobyt zahrnuje průběžné pohoštění včetně oběda (vývar, knedlo-vepřo-zelo), večeře (grilovaný vepřový steak servírovaný Danem, zeleninová obloha, pečivo), druhá večeře (opékané špekáčky), snídaně (obložený talíř, pečivo)

V případě specifických požadavků (dieta apod.) uveďte, prosím, tento požadavek v poznámce přihlašovacího formuláře. Večeře ve středu 6. října není zajištěna, ve čtvrtek 7. října je pak servírována v přírodě. Oběd a snídaně se podává v jídelně chaty. Pitný režim je zajištěn po celou dobu setkání.

hygienická opatření: odesláním přihlášky potvrzujete, že berete na vědomí aktuální podmínky stanovené mimořádnými opatřeními Ministerstva zdravotnictví České republiky.

Účastník s organizátorem setkání výslovně ujednává, že v případě, že by došlo k jeho nákaze onemocněním COVID-19 přenosem z jiného účastníka akce nebo osob akci organizujících, jedná se o vyšší moc a organizátor za přenos onemocnění nenese žádnou odpovědnost.


Nezapomeňte sledovat náš Facebook @FTTechnologiesOlomouc a neuniknou Vám žádné aktuality, fotky a videa z akcí či další zajímavosti!  


dress-code: neformální - do přírody (součástí programu je rovněž prohlídka pevnosti a okolí včetně doprovodných aktivit)

Důležité upozornění: Setkání je organizováno formou "neformálního outdoorového kempu" a probíhá v prostorách pevnosti a okolní přírody. S touto ideou je spojen nejen určitý komfort (skládací židle, lavice, pařezy u táboráku), ale i potřeba přizpůsobit oblečení pobytu v přírodě a prostorách pevnosti (více než vhodné ja tak oblečení a obuv pro sport, do přírody, apod.)

účastnický poplatek: náklady setkání hradí FT Technologies a.s., přičemž jeden účastník z dané městské či obecní policie má účast zdarma, každý další hradí 950 Kč (38 €)

Setkání je určeno pouze pro klienty FT Technologies a.s. – uživatele IS MP Manager. FT Technologies a.s. si vyhrazuje právo setkání zrušit či neakceptovat přihlášku.PŘIHLÁŠENÍ:

Na setkání se lze přihlásit prostřednictvím přihlašovacího formuláře nejpozději do 24. září 2021 nebo do naplnění omezené kapacity.

Nejpozději tři pracovní dny před konáním setkání budou přihlášeným účastníkům rozeslány doplňující propozice včetně orientační mapy a případná upřesnění programu.

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ VI. SETKÁNÍ ADMINISTRÁTORŮ INFORMAČNÍHO SYSTÉMU MP MANAGER

KONTAKTY:

Organizátorem setkání je FT Technologies a.s. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat Ing. Pavla Boháče, PR manažera (e-mail: bohacp@fttech.org, mobil: +420 606 934 896).


Tyto snímky byly pořízeny v prostorách Fortu Radíkov. Děkujeme, že i Vy budete ohleduplní k životnímu prostředí, v kterém budeme společně pobývat. Tým FT Technologies a.s.