Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]


Součástí našich standardních služeb pro obecní a městské policie je poskytování jejím novým i stávajícím uživatelům informačního systému MP Manager (IS MPM) individuální školení a proškolení.

Sami uživatelé potvrzují, že neprovádějí dostatečné proškolování svých, zejména nově příchozích, zaměstnanců. Přiznávají, že proškolení mnohdy řeší svépomocí a to převážně prostřednictvím služebně starších kolegů. V mnoha případech tak následně není na obecní či městské policii správně, dostatečně či vůbec využívaná některá z řady důležitých či práci usnadňujících funkcionalit IS MPM.

I s ohledem na tyto skutečnosti a samotné požadavky ze strany uživatelů pravidelně vypisujeme vzdělávací kurzy, které jsou nápomocny k zdokonalení práce s IS MPM a tedy k lepším výsledkům, rychlejší a efektivnější práci, zlepšení pracovního klima a v neposlední řadě ke snížení chybovosti strážníků.PROŠKOLENÍ ADMINISTRÁTORŮ IS MP MANAGER (č. 2102)

středa 6. října 2021, 14.00 - 18.00 hodin, společenská místnost Chata Pod Věží (více zde), Na Pevnůstce 184/32, Olomouc - Radíkov (mapa)

Vzdělávací kurz "Proškolení administrátorů IS MPM" (č. 2102) není součástí VI. Setkání administrátorů IS MP Manager - "neformálního outdoorového kempu" Radíkov, 7. - 8. října 2021 (více zde). Pouze využívá synergie časové souslednosti. Upozorňujeme, že na obě akce je nutné se přihlásit zvlášť. Děkujeme za pochopení.

Vzdělávací kurz je určen pro administrátory IS MPM, tedy strážníky a technické pracovníky, kteří prošli úvodním zaškolením či by si základy administrace tohoto informačního sytému rádi zopakovali. Rovněž je určen pro uživatele IS MPM, kteří v průběhu jeho užívání "převzali" roli administrátora a potřebují se dodatečně proškolit. V rámci proškolení je účastníkům kurzu představen IS MPM a jeho základní funkcionality administrace, a to jak teoreticky, tak v rámci řešení praktických příkladů (účastník kurzu si proto zajišťuje notebook).

Náplň kurzu:
Úvod a představení systému
Uživatelé a nastavení
Skupiny uživatelů
Práva skupin
Karta pracovníka a pracovní zařazení
Práce s RTF
Systémové nastavení
Číselníky
Ukázka práce s číselníky
Vkládání číselníkových položek do mobilního telefonu
Dokumenty
Evidence bloků
Diskuze (v širším rozsahu než je běžné školení)

Nezapomeňte sledovat náš Facebook @FTTechnologiesOlomouc a neuniknou Vám žádné aktuality, fotky a videa z akcí či další zajímavosti!  


Účast v kurzu je podmíněna dodržováním aktuálně přijatých protiepidemických opatření a podmínek účasti na veřejných akcích (tedy negativní test, očkování, prodělaný COVID-19, dodržování pravidla 3R a "selského rozumu")

Kurzovné: 750 Kč / 30 Euro (při zaslání přihlášky do 17. září 2021), 950 Kč / 38 Euro (od 18. září 2021)

Do kurzu se lze hlásit do 24. září 2021 nebo do naplnění kapacity daného kurzu (minimální počet 5, maximální počet 15 účastníků).

V případě, že kurz nebude realizován, například pro nedostatečný počet zájemců, bude kurzovné bezodkladně vráceno.

Účastníci kurzu si zajistí vlastní notebooky. Připojení k Wi-Fi zajistí školitel.

Otázky Vám ráda zodpoví Mgr. Vlasta Jelínková, projektová manažerka FT Technologies a.s. (e-mail: v.jelinkova@fttech.org, mobil: +420 603 899 477).


PŘIHLÁŠKA NA VZDĚLÁVACÍ KURZ – Proškolení administrátorů IS MP Manager (č. 2102), Olomouc - Radíkov, 6. října 2021

Litujeme, ale pokud není odkaz přihlášky aktivní, nelze se přihlásit z důvodu naplnění kapacity či vypršení termínu pro přihlášení. Kontaktujte nás emailem či telefonicky. Děkujeme.