Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]

PODPORUJEME

Podporujeme myšlenku, že „společnost bude taková, jakou si ji sami uděláme“ a cítíme společenskou odpovědnost například v podobě šetrnosti vůči našemu životnímu prostředí. Jsme technologická společnost pracující s nejmodernějšími technologiemi minimalizující tisk dokumentů na papír. Zároveň podporujeme několik projektů, o kterých jsme přesvědčeni, že právě jejich realizace činí naší společnost lepší.

Camino na kolečkách

Vozíčkář Jan Dušek, kterému všichni neřeknou jinak než Honza, má roztroušenou sklerózu. Před nedávnem vyjádřil své přání absolvovat Svatojakubskou poutní cestu ze španělského Logroňa do Santiaga de Compostely. Projekt, nazvaný „Camino na kolečkách 2017“, jsme podpořili rovněž my, poutníkům doprovázejícího Honzu jsme poskytli technologické vybavení a finanční příspěvek na realizaci projektu. Zároveň jsme potěšeni, že Jan Dušek využívá naše SOS tlačítko SeniAngel pro včasné přivolání pomoci a je také čestným Ambasadorem SeniAngel. Více o projektu Camino na kolečkách zde.

Poutí k sobě

V návaznosti na úspěšný projekt Camino na kolečkách jsme se rozhodli podpořit Milana Langera při jeho pouti z Olomouce do Santiaga de Compostela. Více o projektu Poutí k sobě zde.

Dobrý anděl

Onkologické onemocnění, cystická fibróza, svalové dystrofie Duchenne a její horší typy, Epidermolysis Bullosa (nemoc motýlích křídel), chronická střevní onemocnění, chronická selhání orgánů dítěte, závažné dědičné poruchy metabolismu a ostatní závažná onemocnění dostávají řadu rodin do tíživé finanční situace. Od roku 2013 jsme Dobrým andělem, který jim pomáhá finančními příspěvky tuto situaci řešit prostřednictvím nadace Dobrý Anděl. Více o projektu Dobrý Anděl zde.

Bazilika Navštívení Panny Marie na Svatém Kopečku u Olomouce

Nebyli bychom to správní patrioti, pokud bychom nepodporovali jeden z největších skvostů našeho regionu, a to Baziliku Navštívení Panny Marie na Svatém Kopečku u Olomouce, cíl obdivovatelů barokní krásy, mnoha poutníků a také srdce farnosti, kde se odehrávají ta nejcennější tajemství víry. Více o Bazilice a Svatém Kopečku zde.