Wsparcie techniczne i kontakt handlowy
(+48) 226 579 015
[CZ] | [ENG] | [PL]
Zdravíme. Dnes kurz, zítra kemp
Tak jsme se opět sešli na Radíkově. Dnes na kurzu proškolení administrátorů informačního systému MP Manager, na který zítra naváže dvoudenní setkání v podobě "neformálního outdoorového kempu". V prostorách zdejší bývalé vojenské pevnosti se setkáváme se zástupci obecních a městských policií již posedmé.

"Poprvé jsme toto neformální setkání zorganizovali na podzim roku 2018. Měli jsme trochu obavu, zda to naši klienti přijmou. Vyměnit komfort své kanceláře za nekomfort vojenské pevnosti, která pamatuje císaře pána," vysvětluje Pavel Boháč, PR manager FT Technologies. Ano, císař rakouský a král český František Josef I. navštívil Fort Radíkov u Olomouce 5. srpna 1872, tedy před 150 lety. Nyní zde "ajťáci" debatují o rozvoji informačních technologií, konkrétně informačního systému MP Manager, který jejich strážníci používají. "To místo je opravdu magické. Naši vizi kempu přijali, což dokládá neutuchající zájem o účast v něm," dodává Boháč, podle kterého je potěšující i fakt, že se ujal model organizace vzdělávacího kurzu, který kempu předchází. I ten bývá záhy po spuštění registrace plný.

Dvoudenní "neformální outdoorový kemp" probíhá v prostorách bývalé vojenské pevnosti - Fortu Radíkov u Olomouce a jde opravdu o pravý a nefalšovaný pobyt v přírodě včetně například posezení u táboráku. "Prostě na pohodu, v přírodě, u táboráku. Takový krátký "únik" od každodenních starostí a povinností. Ideální nastavení mentálního stavu právě pro činnosti, které na kempu chceme dělat. Přemýšlet, hledat a vytvářet vize, kam by se mohl náš informační systém posouvat," uzavírá Boháč.

Doporučujeme Vám sledovat náš profil na Facebooku FTTechnologiesOlomouc.

15. 6. 2022