Wsparcie techniczne i kontakt handlowy
(+48) 226 579 015
[CZ] | [ENG] | [PL]
Radíkov hlásí: PLNO A VŠE PODLE PLÁNU!
Přesně za týden se do Radíkova začnou sjíždět zástupci českých a slovenských obecních a městských policií. Začíná zde kurz pro administrátory informačního systému MP Manager. Na něj navazuje "neformální outdoorový kemp". Hlásíme plno na obě aktivity a také to, že přípravy probíhají podle plánu. Jak jinak, opět se bude na co těšit.

Kurz, který kempu předchází, se tentokrát zaplnil zájemci o poznání rychleji. Možná i proto, že informační systém MP Manager v posledních měsících a týdnech nabídl hned několik atraktivních novinek. "Kapacita kempu byla naplněna do deseti dnů od zahájení registrace," upozorňuje Pavel Boháč, PR manažer FT Technologies a.s. Trochu jiná situace nastala tentokrát u setkání administrátorů, který má podobu "neformálního outdoorového kempu". "Určitou roli možná sehrává vývoj okolo pandemie COVID-19 na Slovensku. Takže několik zájemců bylo nuceno svoji účast přehodnotit. I tak se kemp, koneckonců tak jako pokaždé, zaplnil do posledního místa," podotýká Boháč.

TIP: VI. Setkání administrátorů IS MP Manager - "Neformální outdoorový kemp" Radíkov (fttech.org)

Dvoudenní kemp probíhá v prostorách bývalé vojenské pevnosti - Fortu Radíkov u Olomouce a jde opravdu o pravý a nefalšovaný pobyt v přírodě včetně například posezení u táboráku. Vzhledem k tomu, že se na něj sjíždí administrátoři informačního systému MP Manager ze všech koutů Česka i Slovenska, využívá se této synergie a účastníkům se nabízí možnost přihlásit se i do proškolovacího kurzu. Kapacita na obě aktivity je přitom omezena, a to nejen z důvodu daných prostorových možností, ale také zajištění určitého komfortu. I proto jsou tyto aktivity určené pro klienty FT Technologies a.s. organizovány dvakrát ročně, vždy na jaře a na podzim.

Doporučujeme Vám sledovat náš profil na Facebooku FTTechnologiesOlomouc.

29. 9. 2021