Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]

Ołomuniec 1 listopada 2021 r.

Drodzy przyjaciele,

Kiedy w 2016 roku po raz pierwszy organizowaliśmy spotkanie policji miejskiej i straży miejskiej, wtedy jeszcze w formacie Czwórki Wyszehradzkiej, nie mieliśmy pojęcia, jaki odzew i uznanie ten projekt zyska po kilku latach. Teraz wspólnie z naszymi partnerami przygotowujemy już VII Międzynarodowa Konferencja Straży Miejskich i Gminnych – jedyne w swoim rodzaju i największe międzynarodowe spotkanie straży miejskich i gminnych w Europie Środkowej.

Od wielu lat hasło konferencji jest krótkie i zwięzłe: „Jesteśmy na pierwszej linii”. Wyrażenie to było często rzucane przez wszystkich podczas ostatniej pandemii. Także i obecnie wciąż coś się dzieje – konflikt wojenny, narastająca migracja, wzrost cen energii, żywności, niepewność gospodarcza i wiele innych spraw, które powodują dalszy wzrost napięcia. Z uwagi na to tym bardziej dostrzegamy potrzebę wzajemnego dialogu i wsparcia bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej. Zawsze podkreślamy, że policja miejska i straż miejska jest obok samorządu pierwszym i najważniejszym mediatorem w społeczeństwie. Dlatego też, z pozycji lidera rynku w dostarczaniu technologii informatycznych dla straży miejskiej, deklarujemy nasze zaangażowanie i wsparcie jako wieloletniego partnera.

Konferencja nie ma charakteru komercyjnego, traktujemy ją jako „Dobrą firmę”, wartość dodaną, której się od nas niejako oczekuje. Bardzo doceniamy wsparcie nie tylko uczestników, ale także naszych partnerów we wszystkich sektorach. Zaangażowani w to wsparcie są naukowcy, media, spółki prawa handlowego, samorządy, administracja państwowa i ich podmioty, a także stowarzyszenia zawodowe. Bez tej współpracy nie bylibyśmy w stanie stworzyć platformy do osobistych spotkań i wymiany doświadczeń. Zdajemy sobie sprawę, że nie potrafimy rozwiązać wielu problemów ani odpowiedzieć na wszystkie pytania, ale możemy spróbować to zrobić. O tym wysiłku świadczy fakt, że już po raz siódmy spotkamy się na tak dużym międzynarodowym forum. Wierzymy, że po raz kolejny zaoferujemy inspirujący główny i ekskluzywny program towarzyszący, ponadstandardową obsługę konferencyjną, ale przede wszystkim wspaniałe i przyjazne otoczenie.

Przyjaciele, proszę przyjąć nasze serdeczne zaproszenie na VII Międzynarodową Konferencję Straży Miejskich i Gminnych, która odbędzie się w czwartek 30.03.2023 i piątek 31.03.2023 w siedzibie Wydziału Prawa Uniwersytetu Palackiego w Ołomuńcu. Konferencja będzie tradycyjnie poprzedzona nieformalnym powitaniem kolacja „Witamy w Ołomuńcu” w środę 29.03.2023…”. Szczegółowe informacje będzie dostępnych w linku "PROPOZYCJE & REJESTRACJA" na dolej tej strony.

Cały zespół organizatorów i partnerów konferencji czeka na przyjacielskie spotkanie z Państwem w Ołomuńcu.

Daniel Bednařík, Prezes Zarządu FT Technologies a.s.

PATRONAT NAD KONFERENCJĄ OBJĘLI:

Mgr. Bc. Vít Rakušan, 1 Wicepremier i Minister Spraw Wewnętrznych Republiki Czeskiej

Ing. Roman Mikulec, MSc., Minister Spraw Wewnętrznych Republiki Słowackiej

Ing. Josef Suchánek, Hetman Kraju Ołomuniec

Mgr. Miroslav Žbánek, MPA, Prezydent Miasta Ołomuniec

Mgr. Omar Teriaki, Przewodniczący Kolegia ředitelů Městských policií statutárních měst a hlavního města Prahy

Bc. Martin Macháček MBA, Przewodniczący Svazu obecních a městských policií České republiky

Mgr. Ján Andrejko, PhD., Prezydent Združenia náčelníkov obecných a mestských polícií Slovenskej republiky

mgr Artur Hołubiczko, Prefekt Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnych Rzeczypospolitej Polskiej

GŁÓWNY ORGANIZATOR

WSPÓŁORGANIZATOR

GŁÓWNY PARTNERZY

WSPARCIE STOWARZYSZEŃ ZAWODOWYCH

GŁÓWNE WSPARCIE

WSPARCIA

PARTNERZY

PARTNERZY PROGRAMU

GŁÓWNY PARTNER MEDIALNY

PARTNERZY MEDIALNI

OFICJALNE HOTELE KONFERENCJI

PARTNERZY PRODUKTOWI

OFICIALNI DOSTAWCY