Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
Obchodní agendu našeho Virtuálního Parkovacího Automatu přebírá Hana Dvořáková
Hana Dvořáková, dosavadní asistentka obchodního oddělení, nově bude mít na starosti obchodní agendu a zpracovávání nabídek Virtuálního Parkovacího Automatu – námi vyvinuté moderní, jednoduché a bezpečné platformy bezhotovostní úhrady parkovacích poplatků.

„O implementaci VPA, této nejmodernější platební metody pro úhradu parkovného, která je součástí naší nabídky nástrojů komplexního řešení parkovací politiky, je mezi městy, ale i menšími obcemi, velký zájem. Rozhodli jsme se proto nyní oddělit obchodní agendu tohoto produktu od ostatních nabízených produktů a delegovat ji na naší kolegyni Hanu Dvořákovou, která doposud na našem obchodním oddělení zastávala pozici asistentky,“ vysvětluje tento personální krok Tomáš Nevídal, výkonný ředitel FT Technologies. Podle něj se jedná o logické rozhodnutí, Hanka totiž zná VPA velice dobře, jelikož dosud připravovala podklady po obchodní stránce. Nyní bude za celý tento proces, tedy včetně jednání s klienty o implementaci VPA, zodpovědná z pozice obchodní manažerky. To však neznamená, že by i nadále nebyla nápomocna s další administrativou na obchodním oddělení.

Není přitom obvyklé, aby některý z produktů společnosti měl „svého manažera“. Nahrávají však tomu okolnosti na trhu, kdy řada měst aktuálně řeší komplikace s některými externími platebními nástroji a požaduje spolehlivé řešení. Mají tak enormní zájem o implementaci moderní, jednoduché a bezpečné platformy bezhotovostní úhrady parkovacích poplatků, kterou právě nacházejí v podobě Virtuálního Parkovacího Automatu od FT Technologies. „Velice si zakládáme na profesionálním přístupu, včetně otevřené komunikace, k našim klientům, které považujeme spíše za naše partnery, a tak jsme zvolili v tomto případě tento princip „individuálního přístupu“. Zaslouží si to nejen samotné VPA, ale zejména ty obce a města, která nutně potřebují spolehlivě vyřešit on-line bezhotovostní platby za parkování,“ dodává Nevídal.

Virtuální Parkovací Automat (VPA) je webová stránka, která umožňuje moderně, jednoduše a bezpečně provést bezhotovostní úhradu parkovacích poplatků. Nejedná se o aplikaci, nevyžaduje proto žádnou instalaci, k provedení platby je pouze nezbytný mobilní telefon, tablet či počítač s připojením k internetu. VPA umožňuje komfortně provést platbu vázanou na konkrétní registrační značku vozidla odkudkoliv a kdykoliv (například z kavárny, návštěvy, čekárny u lékaře apod.) Samozřejmostí je rovněž možnost prodloužení doby parkování či úhrada parkovacího poplatku komukoliv (například rodinným příslušníkům, přátelům na návštěvě apod.) Spolu s dalšími moduly informačního systému MP Manager efektivně a komplexně napomáhá řešit parkovací politiku od jednoho dodavatele. Nevytváří tedy závislost na třetích stranách, ale jasně definuje zodpovědnost za vývoj a provoz. Zmíněný systém je vyvíjen téměř dvacet let společností FT Technologies a.s. ve spolupráci s jeho uživateli, a proto je nejrozšířenějším informačním systémem pro strážníky – využíván je v téměř 200 obcích a městech v České republice, na Slovensku a v Polsku (fttech.org).


Doporučujeme Vám sledovat náš facebookový profil FTTechnologiesOlomouc.

10. 4. 2024