Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
Celostátní setkání městských a obecních policií Brno dne 21. dubna 2015
Společnost FT Technologies byla generálním partnerem 1. Celostátního setkání zástupců městských a obecních policií.
Konference se zúčastnilo 124 zástupců 65 policií z nichž 13 aktivně využívá IS MP Manager a s dalšími 7 ze zúčastněných aktivně jednáme o jeho nasazení.
Citujeme pasáž z textu publikovaného v časopise Moravské hospodářství, která se týká naší společnosti a informačního systému MP Manager.
... Se spoustou problémů může strážníkům a policistům pomoci technika. Informační systémy dnes například umožňují policii v reálném čase zobrazovat na digitální mapě, kde má síly, co zrovna strážníci dělají, jak rychle a jakým způsobem se pohybují a řadu dalších informací. Pomocí mobilních aplikací zase strážníci přímo v terénu pořídí a prolustrují veškeré potřebné údaje v reálném čase. „Informační systém musí hlavně zvýšit efektivitu práce,“ uvedl Daniel Bednařík, předseda představenstva společnosti FT Technologies, která dodala informační systémy třeba pro městské policie v Pardubicích nebo ve Zlíně. Takové systémy přitom nemusí policie za drahé peníze kupovat jako celek, nýbrž je možno je pořídit i formou služby...

22. 4. 2015