Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
Podzim ve znamení benefice
Díky covidové pandemii se poslední dva roky nekonal. Nyní se bowlingového turnaje olomoucké Rané péče opět budeme moci účastnit. A zveme Vás také na benefiční koncert pro Markétu, sestru našeho kolegy.

Naposledy jsme vrhali bowlingové koule pro dobrou věc v říjnu 2019, pak nám tuto netradiční podporu Společnosti pro ranou péči v Olomouci (ranapece.cz) zhatil Covid-19. A tak jsme rádi, že organizátoři vytrvali a bowlingové klání v Bowland centru olomoucké Galerie Šantovka opět připravili. „Této benefiční akce jsme se účastnili již třikrát a vždy jsme si skvělou atmosféru náramně užili. A přestože jsme nikdy nepatřili mezi ty vrcholné týmy, máme vždy radost ze hry a především z toho, že můžeme podpořit skvělou akci a zprostředkovaně i činnost pracovníků rané péče,“ podotýká Pavel Boháč, PR manažer společnosti FT Technologies a.s. Jejich aktivity FT Technologies a.s. podporuje dlouhodobě, a to nejen tím, že se zapojuje ať hromadně či individuálně do benefičních akcí. „Snažíme se napomáhat rovněž osvětou. Pravidelně je třeba prezentována činnost rané péče na námi organizované Mezinárodní konferenci obecních policií v Olomouci,“ doplňuje Boháč.

Ještě před bowlingovým turnajem proběhne jedna skvělá akce, která se nás, dalo by se říci, „bezprostředně dotýká“, a to Benefiční koncert pro Markétu. „Koncert se uskuteční v neděli 25. září odpoledne na „Letňáku“ v Šumperku s cílem podpořit mladou maminku od dvou holčiček, která statečně bojuje s rakovinou jater,“ přibližuje Boháč. K Markétě máme blízko, protože je sestrou jednoho z našich kolegů a tak tento lidský příběh sledujeme již delší dobu. „Nutno podotknout, že koncert se uskuteční opravdu za každého počasí a účastníci se mohou těšit nejen na skvělou hudbu a občerstvení, ale také ten dobrý pocit u srdíčka tím, že přijdou Markétu a její rodinu podpořit. Vstupné je dobrovolné a celý výtěžek z akce bude věnován Markétě,“ uzavírá Boháč.

Doporučujeme Vám sledovat náš profil na Facebooku FTTechnologiesOlomouc.

21. 9. 2022