Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
Neváhejte. Kurz i kemp se rychle plní
Ten zájem o Radíkov přetrvává. Na počet volných židlí v kurzu by Vám stačilo pár prstů jedné ruky, když přidáte tu druhou, zjistíte, jak je na tom kemp na Radíkově. Přece jen, být u vývoje informačního systému MP Manager, je ojedinělou příležitost. Obzvláště, když se kombinuje s neformální zábavou a krásným prostředím. 

Uživatelé informačního systému MP Manager mají ojedinělou příležitost, kdy mohou navrhovat změny a úpravy systému a osobně o nich diskutovat s jeho vývojáři. Děje se tak na pravidelných setkáních administrátorů, které se konají dvakrát ročně, vždy na jaře a na podzim, v bývalé vojenské císařské pevnosti v Radíkově u Olomouce. Již osmé setkání, připravované formou "neformálního outdoorového kempu", se bude konat ve dnech 13. a 14. října 2022. A jako vždy, je o něj zájem. "Skutečnost, že se tato setkání odehrávají v unikátních prostorách majících svůj Genius loci zasazených do krásné krajiny obklopené rozmanitou přírodou a s bonusy jako je například večerní posezením u táboráku, z ní opravdu dělají nefalšovaný outdoorový kemp," podotýká Pavel Boháč, PR manažer FT Technologies a.s., který s kolegy za přípravou kempu stojí. Jedním dechem však dodává, že vylíčená romantika je jen jedná stránka věci. "Aby nedošlo k mýlce, je to ta pomyslná třešnička na dortu k mnohahodinovým jednáním a diskuzím nad podobou informačního systému MP Manager a jeho dalším směřováním včetně vizí aktualizací," vysvětluje. Právě v tom je celé setkání výjimečné - dokládají to sami účastníci, kteří se s takovýmto přístupem ze strany jiných dodavatelů systémů zřídkakdy, pokud vůbec, setkávají.

Čtěte také: Podílejte se na vývoji systému. Další Radíkov před námi (fttech.org)

Obdobně na tom je také druhá aktivita spjatá "s Radíkovem" a to vzdělávací kurz pro administrátory systému, který se bude konat 12. října. "Využíváme tak prostorové a časové synergie a nabízíme účastníkům, kteří se sjíždějí ze všech koutů Česka, Slovenska i Polska na setkáním administrátorů, využít příležitosti a účastnit se také proškolovacího kurzu. A někteří z nich této časové posloupnosti využívají," poznamenává Boháč. Kurz má přitom logicky, aby splnil svoji vzdělávací funkci, daleko menší kapacitu. "A tak dnes nezbývá než konstatovat, že maximální kapacita kurzu je již téměř naplněna. Zbývají dvě, když bude lektor stát tak tři židle," říká s trochou nadsázky Boháč a upozorňuje, že své limitě se blíží i již zmíněný kemp. A pozor, obě aktivity jsou na sobě organizačně nezávislé, lze se tak přihlásit buď na jednu či na obě. "Dle libosti a potřeby, nicméně, na každou aktivitu je nutné se přihlásit zvlášť," doplňuje Boháč.


Ještě v jedné podstatné charakteristice jsou obě aktivity odlišné. Mezitím co na kurz odehrávajíc se v přírodě a "kobkách" bývalého císařského muničáku je nezbytné vhodné oblečení a obuv do přírody, kurz se koná v společenské místnosti přilehlého rekreačního střediska, které některým může navodit vzpomínky třeba na pionýrské tábory. "Takové čaro ten prostor má a chata nám poskytuje nezbytné sociální zázemí a ubytování. Její kapacita je však omezená a kurz i kemp tak má své limity a neovlivňuje je pouze počet lůžek či prostorové možnosti „kobek“ pevnosti,“ uzavírá Boháč a na závěr znova upozorňuje, že na obě aktivity je potřeba se přihlásit zvlášť. 

Doporučujeme Vám sledovat náš profil na Facebooku FTTechnologiesOlomouc.

19. 9. 2022