Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
Není kampaň jako kampaň
Podívejte se, co máte. Či co můžete míti, pokud to ještě nemáte. Nabídli jsme toho strážníkům za ty roky opravdu hodně. A jako první.

Letní kampaň "JAKO PRVNÍ..." má poukázat na to, že obecní a městské policie v České republice, Polsku a na Slovensku mají v současnosti nepřeberné množství nástrojů a vychytávek, díky kterým si mohou ulehčit svoji práci. Přijdou vhod, protože nároky na strážníky jsou s nárůstem agendy a rostoucím počtem událostí stále větší. Navíc s pozvolnou digitalizací společnosti a rozvojem technologií dochází k automatizaci řady agend a tím i k zrychlování a zefektivňování mnoha procesů. A samozřejmě úspoře lidských zdrojů, kterých je stále na trhu práce nedostatek.

„Zjistili jsme, že v mnoha případech jsme jako první nabídli strážníkům produkty a funkce, o kterých doposud jen snili nebo po nich dlouho volali, protože je nutně potřebovali k rychlejšímu a efektivnějšímu výkonu svých činností. Ve většině případů se jedná o naše unikátní know-how, někdy spojený se sáhodlouhými diskuzemi se státní správou nad potřebností dané funkce pro strážníky, zejména pak v případě přístupů do databází institucí," přibližuje Daniel Bednařík, předseda správní rady FT Technologies. Výsledkem tohoto téměř dvacetiletého úsilí jsou desítky unikátních funkcionalit informačního systému MP Manager, který se stal nedílnou součástí každodenní práce tisíců strážníků ve třech evropských zemích.

"Ten stále rostoucí trend zájmu o náš systém od samotného počátku byl a samozřejmě i do budoucna je pro nás velkým závazkem. I proto jsme našim klientům, tedy obcím a městům a jejich strážníkům, vždy chtěli přinést něco navíc, nějakou vychytávku," podotýká Bednařík. Toho zároveň trochu mrzí, že na trhu jsou nabídky, které jsou téměř kopií některých produktů či se neostýchají doslova „neříkat pravdu“ a tvářit se, že jsou plně funkční. „Víme, jak obrovské úsilí, desetitisíce hodin vývoje a námahy našich vývojářů, diskuzí nad ideální podobou s uživateli a následných testování, za některými projekty stojí. O to smutnější pak je, když se Vám dostane do rukou nabídka, která sice vypadá líbivě, ale Vy z té dvacetileté praxe víte, že nemůže dosahovat těch slibovaných parametrů,“ zamýšlí se Bednařík. I proto podle něj FT Technologies přichází s kampaní „JAKO PRVNÍ…“, která má ukázat „praxí ošlehaný systém“. Že tomu tak je dokládá fakt, že o informační systém MP Manager a jeho neustále se rozšiřující funkcionality je stále zájem. „Pokud by tomu tak nebylo, asi by bylo něco špatně. Těší nás reference spokojených uživatelů ve třech zemích, který dokazuje, že jdeme ke správnému cíli a naši klienti, kteří se rozhodli pro informační systém MP Manager, se vydali správnou cestou,“ uzavírá Bednařík. 

SLEDUJ ZDE: Kampaň "JAKO PRVNÍ..." lze sledovat na Facebookovém profilu FTTechnologiesOlomouc a v Supportu informačního systému MP Manager

Informační systém MP Manažer je nástroj pro správu agendy – komplexní řízení a evidenci činností v reálném čase – městských a obecních policií bez rozdílu na jejich velikosti a územní působnosti. Založen je na principu modularity umožňující práci prostřednictvím webového prohlížeče na jakémkoliv stacionárním či mobilním zařízení připojenému k internetu. Systém je vyvíjen téměř dvacet let společností FT Technologies a.s. ve spolupráci s jeho uživateli, a proto je nejrozšířenějším informačním systémem pro strážníky – využíván je ve více jak 150 obcích a městech v České republice, na Slovensku a v Polsku (fttech.org).

TIP: Více o produktech FT Technologies a.s. (fttech.org)

Doporučujeme Vám sledovat náš profil na Facebooku FTTechnologiesOlomouc.

1. 7. 2022