Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
Provedli jsme rozsáhlou aktualizaci modulu E-learning
Občas je potřeba si osvojit vědomosti a připomenut si, „jak se co dělá“, abyste mohli využívat informační systém MP Manager s plnou parádou. A tak jsme provedli rozsáhlou aktualizaci modulu E-learning, unikátní vzdělávací platformy pro uživatele našeho systému. K dispozici je v něm nyní 46 specializovaných kurzů s 242 testovými otázkami. Samozřejmě, zadarmo.

Modul E-learning informačního systému MP Manager považují jeho tvůrci za významný benefit pro strážníky, kteří si ti tak mohou kdykoliv procvičit jednotlivé kroky a postupy při práci se systémem. Spolu s kurzy, které pro své klienty FT Technologies a.s. organizuje, jde o důležitý nástroj vlastního vzdělávání a rozvoje uživatelů tohoto nejrozšířenějšího informačního systému mezi obecními a městskými policiemi. „Nyní si mohou strážníci v informačním systému MP Manager procvičit dovednosti ve 46 specializovaných kurzech. Ty jsou rozděleny podle jednotlivých funkcionalit systému, přičemž některé jsou specifické a jsou určeny například pouze pro konkrétní zemi,“ vysvětluje Vlasta Jelínková, projektová manažerka společnosti, která stojí spolu s týmem vývojářů za rozsáhlou aktualizací celého modulu. „Každý kurz je zakončen testem s otázkami k procvičení získaných vědomostí. Uživatelé mají v tuto chvíli k dispozici 242 testovacích otázek,“ doplňuje Jelínková, přičemž podotýká, že tak jak dochází k postupným aktualizacím informačního systému MP Manager a rozšiřování jeho funkcionalit, je v plánu také rozšiřování okruhů kurzů a na ně navázaných testů.

Čtěte také: Důležitá zpráva: spustili jsme registraci na kurz a kemp na Radíkově (fttech.org)

Kurzy obsahují kromě vzdělávacích textů s obrazovými přílohami rovněž komentovaná videa s návody, jak jednotlivé činnosti v MP Manageru provádět. „Snažili jsme se jednoduchou a poutavou formou přiblížit uživatelům hlavní funkce systému. V drtivé většině strážníci ty základy ovládají, na druhou stranu mohou natrefit na drobné změny způsobené aktualizacemi či třeba tím, že některý z modulů či funkcionalit systému z nějakého důvodu nepoužívali či jej nevyužívali naplno,“ uzavírá Jelínková.

Modul E-learning informačního systému MP Manager je k dispozici všem uživatelům majícím přístup do systému, a co je důležité, jedná se o vzdělávací platformu, která je zadarmo.

Doporučujeme Vám sledovat náš profil na Facebooku FTTechnologiesOlomouc.

19. 5. 2022