Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
Důležitá zpráva: spustili jsme registraci na kurz a kemp na Radíkově
Vždy je o ně nebývalý zájem. A počet míst na nich je omezen. Řeč je o tradičním setkání administrátorů našeho informačního systému MP Manager, který pořádáme ve formě „outdoorového neformálního kempu“ v prostorách Fortu Radíkov u Olomouce a vzdělávacím kurzu pro administrátory. Ten kempu časově předchází, nicméně jde o na sobě nezávislé aktivity, na které je nutné se zaregistrovat zvlášť.

„Kemp se uskuteční ve dnech 16. a 17. června, kurz o den dříve, tedy 15. června. Obě aktivity jsou na sobě nezávislé, takže administrátoři mohou přijet pouze na jednodenní školení či se pozdržet i na kemp. Právě řada z nich této možnosti a synergie využívá,“ podotýká Pavel Boháč, PR manažer FT Technologies, která tyto akce pro své klienty – uživatele informačního systému MP Manager – již několik let organizuje. Znalí věci jsou již obeznámeni, že v případě kempu nejde o žádný přepych a „kongresovou parádu“. V pořadí sedmé setkání administrátorů se opět koná v bývalé vojenské pevnosti, tedy se vším všudy, co k tomu náleží.

Výběr fotografií z posledního "neformálního outdoorového kempu" na Radíkově (říjen 2021) naleznete na Facebookovém profilu @FTTechnologiesOlomouc zde.

„Jedná se o opravdu ojedinělý prostor, navíc obklopen opravdu krásnou přírodou dávající tomuto pracovnímu setkání úplně jiný rozměr. A nás těší, že účastníci přijali fakt, že jde opravdu, dalo by se říci, o outdoorový kemp a takto k němu i přistupují,“ připomíná Boháč a zároveň zdůrazňuje potřebu se důkladně připravit. Nezbytné je tak například neformální oblečení do přírody. Na programu je totiž nejen jednání v „kobkách“ bývalého muničního skladu císařského vojska, ale třeba i večerní posezení pod hvězdami u táboráku. 


Osvědčil se i model, kdy kempu předchází vzdělávací kurz. Jak však Boháč připomíná, jde o dvě na sobě nezávislé aktivity, které jen využívají časové posloupnosti, a na každou je tak potřeba se přihlásit zvlášť. O kemp a kurz je mezi uživateli informačního systému MP Manager stále větší zájem, v kombinaci s rostoucím počtem klientů to pak vytváří určitý předpoklad, že dojde k brzkému naplnění jejich kapacity. "Ta je omezena jak jistými prostorovými omezeními zejména fortu, ale především naši snahou zachovat pro účastníky určitý nadstandardní komfort, dá-li se to tak uprostřed přírody a samotné pevnosti říci," říká Boháč. Je podle něj na místě s registrací na kemp, kurz či obojí neotálet. Stává se totiž pravidlem brzké naplnění kapacit obou aktivit. "Rovněž doporučujeme sledovat nejen Support informačního systému MP Manager, ale také náš Facebookový profil @FTTechnologiesOlomouc, kde budou průběžně publikovány aktuální informace k oběma akcím," uzavírá Boháč. 

Doporučujeme Vám sledovat náš profil na Facebooku FTTechnologiesOlomouc.

13. 5. 2022