Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
Na konferenci se předávaly certifikáty
Tradičně využíváme ojedinělé a největší mezinárodní setkání obecních a městských policií ve střední Evropě k slavnostnímu ceremoniálu předání certifikátů novým uživatelům informačního systému MP Manager a SOS tlačítka SeniAngel.

I díky roční pauze v konání Mezinárodní konference obecních policií se seznam nominantů poněkud rozrostl, a to na rovných 30. Ne všichni nicméně samozřejmě byli z pochopitelných důvodů na setkání strážníků tří zemí v Olomouci přítomni, a tak si jich certifikát převzala v rámci slavnostního zahájení konference jen část z nich. „Předávání certifikátů na úvod konference považujeme nejen za krásnou tradici, ale zejména za slavností a důstojné poděkování za důvěru, kterou naši klienti mají v náš informační systém MP Manager, respektive SOS tlačítko SeniAngel,“ podotýká Daniel Bednařík, předseda správní rady společnosti FT Technologies, která mezinárodní konferenci organizuje.

Výběr fotografií ze slavního ceremoniálu předání certifikátů v průběhu VI. Mezinárodní konference obecních policií naleznete již nyní na Facebookovém profilu FTTechnologiesOlomouc

Čtěte také: Buďte "mostem" mezi obětí trestného činu a odbornou pomocí (ttech.org)

Mezinárodní konference obecních policií je primárně určena zástupcům obecních a městských policií, účastní se jí rovněž reprezentanti státní správy a samospráv, integrovaného záchranného systému a bezpečnostních sborů, partnerských organizací a v neposlední řadě i akademické sféry – každoročně se jí účastní okolo 200 účastníků. Vytváří ojedinělou platformu pro osobní setkávání a výměnu zkušeností, program je rozdělen na čtyři odborné panely – bezpečný prostor, technologie, prevence a edukace, legislativa. Její součástí je také bohatý doprovodný program. Hlavním organizátorem je společnost FT Technologies a.s., která je považována za lídra trhu v oblasti poskytování informačních technologií pro obecní a městské policie. Spoluorganizátorem je Právnická fakulta Univerzity Palackého Olomouc. Více informací o konferenci naleznete zde.

Doporučujeme Vám sledovat náš profil na Facebooku FTTechnologiesOlomouc.

10. 5. 2022