Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
Je na co se těšit. Aktualizace a jedno překvapení k tomu
Jako vždy řada nových funkcí a vylepšení informačního systému MP Manager v rámci pravidelné aktualizace. Asi nejzajímavější: lustrace zahraničních registračních značek vozidel či zobrazení "recidivy" v události.

„Do letošní poslední pravidelné aktualizace jsme uživatelům našeho informačního systému připravili hned několik zajímavých funkcí a vylepšení. Podařilo se nám s Registrem silničních vozidel doladit a otestovat lustraci zahraničních registračních značek vozidel, což je funkce, po které strážníci dlouho volali a nyní je implementována do právě zahájené aktualizace,“ konstatuje Tomáš Nevídal, vedoucí vývojového oddělení FT Technologies a.s. Očekává, že s povděkem přijmou také další novinku a to zobrazení „recidivy“ jak právě registračních značek vozidel, tak kontaktů v detailech událostí. „Možná se to může jevit jako drobnost, ale strážníci touto funkcí získávají kompletní přehled o recidivě bez nutnosti cokoliv kdekoliv dále dohledávat. Tento podnět vzešel z tradičního setkání administrátorů, které organizujeme pro naše klienty a jsme rádi, že tento náš příslib nyní plníme,“ podotýká, přičemž podle něj se uživatelé mohou těšit i na řadu dalších novinek v rámci právě probíhající aktualizace.

Čtěte také: Proč to vlastně děláme? (fttech.org)

Na uživatele informačního systému MP Manager však čeká ještě jedno překvapení, které přímo nesouvisí s již zmíněnou aktualizací, ale postupně jej zaznamenají všichni strážníci, kteří systém používají. V průběhu několika dnů u všech uživatelů dojde ke změně uvítací stránky systému i samotného Supportu. „Náš informační systém MP Manager sdružuje opravdu velkou komunitu, vždyť je používán v téměř 150 obcích a městech tří zemí. Denně pomáhá, usnadňuje a zefektivňuje práci tisícovkám strážníků v terénu či v kancelářích, při plnění úkolů v ulicích, managementu při řízení, obsluhám kamerových systémů a PCO či třeba preventistům. Prostě velké a různorodé skupině profesionálů, kteří zajišťují bezpečnost ve veřejném prostoru. A tak jsme v našem systému připravili funkci „Novinky“, platformu pro výměnu informací a zkušeností. A věříme, že se do ní aktivně zapojí i již zmínění uživatelé našeho systému, ať již přímo či třeba jen zpětnou reakcí a připomínkou,“ uzavírá Nevídal.

Pravidelná aktualizace informačního systému MP Manager je prováděna v kvartálních intervalech a připravována ve všech třech jazykových mutacích systému, tedy české, slovenské i polské. Kromě pravidelných aktualizací jsou celoročně prováděny mimořádné aktualizace, které reagují na případné legislativní změny, oprávněné požadavky klientů a podobně. Aktualizace jsou součástí našich standardních služeb.

Doporučujeme Vám sledovat náš profil na Facebooku FTTechnologiesOlomouc.

1. 12. 2021