Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
Proč to vlastně děláme?
Řeč je o setkání, které organizujeme pro administrátory informačního systému MP Manager. Mohli jsme jej udělat v honosných konferenčních prostorech, ale my jsme se vydali úplně jiným směrem. Formou "neformálního outdoorového kempu".

Prostě na pohodu, v přírodě, u táboráku. Takový krátký "únik" od každodenních starostí a povinností. Ideální nastavení mentálního stavu právě pro činnosti, které na kempu chceme dělat. Přemýšlet, hledat a vytvářet vize, kam by se mohl náš informační systém posouvat.

Poprvé jsme toto neformální setkání zorganizovali právě před třemi lety, na podzim roku 2018. Měli jsme trochu obavu, zda to naši klienti přijmou. Vyměnit komfort své kanceláře za nekomfort vojenské pevnosti, která pamatuje císaře pána. Ano, císař rakouský a král český František Josef I. navštívil Fort Radíkov u Olomouce 5. srpna 1872. Po téměř půldruhém století zde "ajťáci" debatují o rozvoji informačních technologií. To místo je opravdu magické. Naši vizi kempu, organizovaný dvakrát ročně, přijali. Zájem o účast v něm roste, maximálně jej tak více či méně ovlivňuje aktuální vývoj covidové epidemie.

Již šesté setkání administrátorů našeho informačního systému MP Manager začíná právě dnes. Opět je plno.

Doporučujeme Vám sledovat náš
profil na Facebooku FTTechnologiesOlomouc.

7. 10. 2021