Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
Spustili jsme registrace na kemp a kurz organizovaný počátkem října na Radíkově
"Neformální outdoorový kemp" za který je považováno setkání administrátorů informačního systému MP Manager se uskuteční ve dnech 7. a 8. října v prostorách Fortu Radíkov u Olomouce. Kempu opět bude předcházet 6. října vzdělávací kurz. Na obě akce se již lze přihlásit.

"Vracíme se k původnímu formátu konání setkání na jaře a na podzim, který byl vloni poznamenán pandemií onemocnění COVID-19. Samozřejmě je důležité sledovat aktuálně přijatá protiepidemická opatření a řídit se podle nich. Již jsme si to při našem prvním letošním setkání odzkoušeli, takže by s tím snad neměl být problém," říká hned v úvodu Pavel Boháč, PR manažer společnosti FT Technologies a.s. V pořadí již šesté setkání administrátorů informačního systému MP Manager se opět koná v bývalé vojenské pevnosti a tak je podle něj potřeba brát na zřetel, že nejde o žádnou "kongresovou parádu", ale pravý a nefalšovaný pobyt v přírodě. "To pracovní jednání v jedinečných prostorách obohacené o krásnou okolní přírodou dává tomuto setkání úplně jiný rozměr. A nás těší, že účastníci přijali fakt, že jde opravdu, dalo by se říci, o outdoorový kemp a takto k němu i přistupují," podotýká Boháč. Nezbytné je tak například neformální oblečení do přírody. Osvědčil se i model, kdy kempu předchází vzdělávací kurz. Jak však Boháč připomíná, jde o dvě na sobě nezávislé aktivity, které jen využívají synergie v podobě časové posloupnosti, a na každou je tak potřeba se přihlásit zvlášť

VÍCE ZDE: VI. Setkání administrátorů informačního systému MP Manager (fttech.org/kemp)
O kemp a kurz je mezi uživateli informačního systému MP Manager stále větší zájem, v kombinaci s rostoucím počtem klientů to pak vytváří určitý předpoklad, že dojde k brzkému naplnění jejich kapacity. "Ta je omezena jak jistými prostorovými omezeními zejména fortu, ale především naši snahou zachovat pro účastníky určitý nadstandardní komfort, da-li se to tak uprostřed přírody a samotné pevnosti říci," říká Boháč a zdůrazňuje, že "je tak na místě s registrací neotálet a zaslat přihlášky na kemp, kurz či obojí co nejdříve." Bývá již totiž pravidlem, že registrace je ukončena ještě v předtermínu vzhledem k naplnění kapacit obou aktivit. "Rovněž doporučujeme sledovat nejen Support informačního systému MP Manager, ale také náš Facebookový profil @FTTechnologiesOlomouc, kde budou průběžně publikovány aktuální informace k oběma akcím," uzavírá Boháč. 

Doporučujeme Vám sledovat náš profil na Facebooku FTTechnologiesOlomouc.

10. 9. 2021