Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
Kemp na Radíkově skončil... Těšíme se na další!
Spousta zajímavých informací, konstruktivní diskuze, výborné občerstvení, luxusní počasí, perfektní doprovodný program, prostě skvělá atmosféra. To jsou jen některá konstatování účastníků "neformálního outdoorového kempu" na Radíkově u Olomouce. Již páté setkání administrátorů informačního systému MP Manager, které se konalo včera a dnes v prostoru vojenského fortu, se tedy vydařilo. A my Vám děkujeme za skvělou atmosféru, kterou jste nám pomohli vytvořit.

Skutečnost, že jsme se navzájem loučili se slovy, že se potkáme na podzim, dává za pravdu, že si tato akce pro klienty našla své příznivce. A nevadí přitom, že setkání, kterému již podruhé předcházel také půldenní kurz, je v poněkud nestandardním prostředí zmíněného fortu. Někteří se na tuto akci vrací opakovaně, tentokrát osazenstvo "doplnilo" i několik nových kolegů. A zejména od nich byla slyšet slova překvapení a také jisté chvály, jak bylo celé setkání umně zakomponováno do historického prostoru, navíc obklopeného opravdu malebnou přírodou. Tomu, že akce, jenž oslavila půlkulatiny, dopadla nadmíru dobře a ke spokojenosti všech přítomných pak dopomohlo i počasí, bylo opravdu letní. 
Hlavní myšlenkou setkání je vyměna informací a zkušeností při používání nformačního systému MP Manager, a to z poněkud specifického pohledu jeho uživatele, který zastává na jednotlivých obecních a městských policiích roli administrátora. Debatovalo se tak nad současnými možnostmi našeho systému, ale také jeho budoucího směřování, zejména v kontextu rozvoje informačních technologií a připomínek z předešlých kempů. Určitou novinkou v programu bylo poněkud detailnější představení těch modulů, které v poslední době prošly či budou procházet jistou obměnou (například FTT ALPR aplikace, inteligentní monitorovací vozidlo CamCar či MUR). A nebyl by to ten tradiční "správný" kemp, kdyby nebyl prostor i na trochu zábavy. A tak kromě doprovodného programu či posezení u táboráku čekalo na účastníky opět překvapení, exklusivní pěvecké vystoupení sopranistky Markéty Israel-Večeřové za klavírního doprovodu Martina Smutného. Byl to opravdu nevšední kulturní zážitek umocněný kulisami vojenského ležení z dob mocnářství (dokládají to i fotky a videa, které naleznete na našem Facebookovém profilu).
Jeden rest však máme, nedokázali jsme odpovědět na jednu otázku. Kdy bude další Radíkov? V tuto chvíli nevíme, ale rádi bychom se opět, po nestandardním loňském roce výrazně ovliněném pandemií, vrátili k formátu pořádání dvou těchto neformálních setkání ročně. Takže plány na podzimní kemp máme, uvidíme, nakolik budou realizovatelné. V každém případě, dáme Vám včas vědět.

Doporučujeme Vám sledovat náš profil na Facebooku FTTechnologiesOlomouc.

18. 6. 2021