Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
Poslední volná místa na kemp i kurz na Radíkově
Dalo se to očekávat. O tradiční setkání administrátorů informačního systému MP Manager, které je považováno za "neformální outdoorový kemp", je zájem. Zbývá posledních několik volných míst a obdobná situace je také u kurzu, který kempu předchází.

"V tuto chvíli je kapacita kempu ze tří čtvrtin obsazená, u kurzu zbývají rovněž poslední volná místa," říká Pavel Boháč, PR manažer FT Technologies a.s., který tyto aktivity připravuje. Na obě aktivity se administrátoři informačního systému MP Manager přitom mohou hlásit teprve několik dní, je však patrné, že si kemp získal své příznivce. "Navíc, vloni na podzim jsme jej vzhledem ke covidové pandemii nemohli zorganizovat a tak se toto setkání uskuteční téměř po roce. A zdá se, že nic nebude bránit tomu, aby na něj nemohli přijet i kolegové ze zahraničí," přibližuje Boháč. Jak on, tak celý FTT tým věří, že ani určitá omezení související s aktuálně přijatými protiepidemickými opatřeními a podmínkami účasti na veřejných akcích, nebudou důvodem, proč se do Radíkova nevydat a nesetkat se osobně s kolegy či v mnoha případech přátely z dalších obecních a městských policií. "V tuto chvíli dalo by se říci jednoduše řečeno je podmínkou ke vstupu platný negativní test, očkování či lhůta po prodělání nemoci. K tomu dodržování pravidla 3R a zejména zdravého selského rozumu, tedy není mi dobře, nikam se nehrnu," vyjmenovává podmínky účasti Boháč. 

VÍCE ZDE: V. Setkání administrátorů informačního systému MP Manager (fttech.org/radikov2021)
VÍCE ZDE: Vzdělávací kurz "Proškolení administrátorů IS MP Manager" (fttech.org/proskoleni2101)

"Neformální outdoorový kemp" se uskuteční ve dnech 17. a 18. června v prostorách Fortu Radíkov u Olomouce. Tak jako vloni mu bude předcházet 16. června vzdělávací kurz.

Doporučujeme Vám sledovat náš profil na Facebooku FTTechnologiesOlomouc.

31. 5. 2021