Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
Ještě dnes se lze přihlásit na exkluzívní on-line workshop
Dnes je poslední den, kdy se mohou naši klienti, zejména z řad obecních a městských policií ze Slovenska, přihlásit na exkluzivní on-line workshop "Máme sa báť objektívnej zodpovednosti? Objektívna zodpovednosť sa bojí vás!" Ten se uskuteční zítra, ve středu 26. 5. od 11.00 hodin.

S účastníky, kterých se v tuto chvíli přihlásilo již téměř padesát, budou debatovat hned tři osobnosti, které k problematice objektivní odpovědnosti na Slovensku mají co říci. Jedním z nich bude Marcel Mihalik, náčelník MsP Piešťany, toho času poslanec Národní rady Slovenské republiky, člen výboru pro obranu a bezpečnost a předkladatel legislativní změny. Neméně vzácným hostem pak bude ředitelka Odboru správy informačních systémov policie Policajného prezídia SR pplk. Jana Tkáčiková a aktuální pohled z praxe přidá Slavomír Pavelčák, náčelník MsP Košice, jedné z největších policií na Slovensku.

VÍCE ZDE: Exkluzívní on-line workshop "Máme sa báť objektívnej zodpovednosti? Objektívna zodpovednosť sa bojí vás!" (fttech.org)

"Kromě odkazu ke vstupu do virtuální místnosti obdrží do svých e-mailů účastníci také náš kodex on-line komunikace. Tím se již nějakou dobu řídíme při on-line jednáních a nyní jeho zásady použijeme i v případě tohoto setkání," poznamenává Pavel Boháč, PR manažer společnosti FT Technologies a.s. K těm nejdůležitějším patří jasná identifikace přihlášených a především dodržování pravidel, které se standardně při on-line diskuzích, zejména při tak velkém počtu účastníků, stanovují. "Tedy mít vypnuté mikrofony, otázky pokládat prostřednictvím chatu či po jmenovité výzvě ze strany moderátora," doplňuje Boháč a zároveň upozorňuje, že přestože se bude workshop nahrávat, nebude záznam veřejně k dispozici. "Nahrávka bude sloužit pouze pro případnou následnou analýzu diskuze a možnost dodatečných reakcí na nezodpovězená témata. Nicméně, předpokládáme, že základní teze z vystoupení hostů budeme on-line publikovat na našem profilu na Facebooku," uzavírá Boháč.

Doporučujeme Vám sledovat náš profil na Facebooku FTTechnologiesOlomouc.

25. 5. 2021