Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
"Neformální outdoorový kemp" Radíkov bude v červnu - spustili jsme registraci!
"Neformální outdoorový kemp" za který je považováno setkání administrátorů informačního systému MP Manager se uskuteční ve dnech 17. a 18. června, opět v prostorách Fortu Radíkov u Olomouce. Tak jako vloni mu bude předcházet 16. června vzdělávací kurz. Na obě akce se již lze ode dneška přihlásit.

"Přestože boj s pandemií onemocnění COVID-19 není zdaleka u konce, zdá se, že nám situace umožní již V. setkání administrátorů informačního systému MP Manager zorganizovat. Opět bude v duchu neformálního outdoorového kempu a bude mu předcházet vzdělávací kurz," podotýká Pavel Boháč, PR manažer společnosti, který tyto aktivity pro klienty FT Technologies a.s. připravuje. Kurz sice není součástí kempu, ale využívá synergie časové posloupnosti, přičemž platí, že na obě aktivity je potřeba se přihlásit zvlášť.
Podle Boháče se poslední dobou množily dotazy, zda kemp proběhne, a tak se dá očekávat, že o něj i kurz bude opět velký zájem. A nic na tom nezmění ani fakt, že se koná v bývalé vojenské pevnosti z dob mocnářství respektive sousední chaty, kde se účastníci rovněž poněkud "posunou zpět v čase". "Znovu opakujeme, že kapacita prostor pro naše setkání a ubytování je omezená, a tak doporučujeme zaslat přihlášky na kurz či kemp co nejdříve," upozorňuje Boháč. Ten rovněž doporučuje sledovat Facebookový profil @FTTechnologiesOlomouc, kde budou průběžně publikovány aktuální informace k oběma akcím.

VÍCE ZDE: V. Setkání administrátorů informačního systému MP Manager (fttech.org/radikov2021)
VÍCE ZDE: Vzdělávací kurz "Proškolení administrátorů IS MP Manager" (fttech.org/proskoleni2101)

Samozřejmě, v souvislosti s epidemií COVID-19 je důležité také sledovat aktuálně přijatá protiepidemická opatření a podmínky účasti na veřejných akcích. "V tuto chvíli dalo by se říci jednoduše řečeno podmínkou ke vstupu platný negativní test, očkování či lhůta po prodělání nemoci. K tomu dodržování pravidla 3R a zejména zdravého selského rozumu, tedy není mi dobře, nikam se nehrnu," vyjmenovává podmínky Boháč. Celý tým FTT věří, že ani tyto "překážky" nebudou důvodem nevydat se do Radíkova a setkat se osobně s kolegy či v mnoha případech přátely z dalších obecních a městských policií.

Doporučujeme Vám sledovat náš profil na Facebooku FTTechnologiesOlomouc.

20. 5. 2021