Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
Pořádáme exkluzivní workshop pro naše slovenské klienty
Objektivní odpovědnost, to je jedno z nejaktuálnějších témat, které nyní rezonuje u obecních a městských policií na Slovensku. Vzbuzuje mnoho otázek a také paniky. A tak jsme připravili pro naše slovenské klienty, uživatele informačního systému MP Manager, exkluzívní on-line workshop "Máme sa báť objektívnej zodpovednosti? Objektívna zodpovednosť sa bojí vás!".

„Chceme poukázať na skutočnosť objektívnej zodpovednosti ako takej, nepodceňovať ju, ale ani nepreceňovať. Náš informačný systém MP Manager je na túto zmenu dávno pripravený, koniec koncov objektívná zodpovednosť už niekoľko rokov funguje v Česku. Túto problematiku v rámci on-line workshopu chceme priblížiť slovenským príslušníkom mestských polícií,“ vysvětluje Ján Mikolaj, obchodní ředitel FT Technologies pro Slovenskou republiku, důvody setkání. To bude více jak exkluzivní. V diskuzním panelu se totiž vystřídají hned tři osobnosti, které k problematice objektivní odpovědnosti na Slovensku mají co říci. Jedním z nich bude Marcel Mihalik, náčelník MsP Piešťany, toho času poslanec Národní rady Slovenské republiky, člen výboru pro obranu a bezpečnost a předkladatel legislativní změny. Neméně vzácným hostem pak bude ředitelka Odboru správy informačních systémov policie Policajného prezídia SR pplk. Jana Tkáčiková a aktuální pohled z praxe přidá Slavomír Pavelčák, náčelník MsP Košice, jedné z největších policií na Slovensku.
„Téma objektívnej zodpovednosti medzi slovenskými príslušníkmi mestských polícií veľmi rezonuje. Preto sme pre naších klientov usporiadali toto stretnutie. Očakáváme od neho veľký záujem a tak je na mieste včasná registrácia,“ dodává Mikolaj, který se workshopu v kyberprostoru ujme. Právě na jeho e-mail se mohou zájemci adresovat své žádosti o účast i případné otázky k tématu setkání. Doporučujeme Vám sledovat náš profil na Facebooku FTTechnologiesOlomouc.

13. 5. 2021