Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
Strażnicy miejscy z Gliwic przechodzą intensywne szkolenia z używania SI MP Manager
W tym tygodniu strażnicy SM Gliwice zaznajamiają się z systemem informacyjnym MP Manager o którego wdrożeniu, końcem zeszłego roku, decyzję podjęli przedstawiciele miasta Gliwice.

Strażnicy z Gliwic podczas poszukiwania systemu informatycznego, który spełniałby ich wysokie wymagania, znaleźli inspirację u swoich czeskich i słowackich kolegów. „Poszukiwaliśmy na rynku kompleksowego oprogramowania obejmującego szerokie możliwości realizacji zadań, które nasi strażnicy realizują nie tylko w biurze, ale przede wszystkim na ulicy. Istotnymi naszymi wymaganiami były: możliwość zdalnego dostępu do tego systemu w czasie rzeczywistym, czyli podłączenie do różnych baz danych, komunikacja online z dowolnego miejsca i możliwość identyfikacji osoby na ulicy bez kontaktu radiowego z dyżurnym” - mówi Pan Rafał Bogdoł, zastępca komendanta SM Gliwice.

Czytaj także: Straż Miejska w Gliwicach będzie korzystać z systemu informacyjnego MP Manager

Przy podejmowaniu decyzji ważną rolę odegrał również fakt, że nie chodziło o żadną nowość, ale o system, który jest obecny od wielu lat w strażniczym środowisku i aktualnie używany jest przez ponad 150 Straży Miejskich/Gminnych w trzech krajach. O tym, że jest to efektywne oraz proste w obsłudze rozwiązanie modułowe, służące do obsługi zarządzania ich jednostką, gliwiccy strażnicy przekonują się podczas wspomnianych szkoleń, które standardowo poprzedzają jego używanie.

FTT_SM Gliwice_skoleni_01_385x289 FTT_SM Gliwice_skoleni_10_385x289
Strażnicy miejscy z Gliwic przechodzą intensywne szkolenia z używania SI MP Manager (więcej zdjęć tutaj).

Polecamy Państwu śledzenie naszego profilu na Facebooku FTTechnologiesOlomouc.

11. 2. 2021