Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
Termín konání VI. Mezinárodní konference obecních policií se přesouvá
Již VI. Mezinárodní konference obecních policií se letos měla konat ve dnech 24. – 26. 3. 2021, nicméně s ohledem na současný vývoj pandemie Covid-19, se v tomto termínu neuskuteční. 

Otevřený dopis Daniela Bednaříka, předsedy představenstva FT Technologies a.s., k danému rozhodnutí si můžete přečíst zde


Mezinárodní konference obecních policií je ojedinělé a největší mezinárodní setkání obecních a městských policií ve střední Evropě a jejím dlouholetým mottem je „Jsme v první linii…“. Primárně je určena zástupcům obecních a městských policií, účastní se jí rovněž reprezentanti státní správy a samospráv, integrovaného záchranného systému a bezpečnostních sborů, partnerských organizací a v neposlední řadě i akademické sféry – každoročně se jí účastní okolo 200 účastníků. Vytváří ojedinělou platformu pro osobní setkávání a výměnu zkušeností, program je rozdělen na čtyři odborné panely – bezpečný prostor, technologie, prevence a edukace, legislativa. Její součástí je také bohatý doprovodný program.
Hlavním organizátorem je společnost FT Technologies a.s., která je považována za lídra trhu v oblasti informačních technologií pro obecní a městské policie. Ta je partnerem více jak 150 měst a obcí v České republice, na Slovensku a v Polsku a mezinárodní setkání zástupců obecních a městských policií začala organizovat před lety na základě jejich podnětu. Jedná se o nekomerční aktivitu, kterou společnost FT Technologies a.s. považuje za Goodwill. 
Odkazy na předchozí ročníky konference naleznete na www.fttech.org/konference2021, doporučujeme Vám také sledovat náš profil www.facebook.com/FTTechnologiesOlomouc.

Pavel Boháč
PR & konference manažer FT Technologies a.s.

22. 1. 2021