Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
Termín "neformálního outdoorového kempu" Radíkov se přesouvá
V pořadí páté setkání administrátorů informačního systému MP Manager, které se mělo uskutečnit v polovině října v prostorách vojenského Fortu Radíkov u Olomouce se neuskuteční. "Příčina tohoto rozhodnutí je asi všem zřejmá. Zhoršující se epidemiologická situace v naší zemi i u našich přátel na Slovensku a v Polsku v souvislosti s onemocněním COVID-19," vysvětluje Pavel Boháč, PR manažer společnosti FT Technologies a.s. O setkání je přitom mezi uživateli informačního systému MP Manager tradičně zájem, a to i díky atypickému prostředí úprostřed krásné přírody, které vnuklo myšlenku vytvořit akci ve formátu "neformálního outdoorového kempu". "V průběhu dvou dnů informatici a techničtí specialisté z obecních a městských policií debatují nad současnými možnostmi našeho systému a jeho budoucím směřování, zejména v kontextu rozvoje informačních technologií a připomínek z předešlých těchto setkání," popisuje setkání Boháč. Podle něj je přitom na "kempu" i prostor na trochu zábavy - kromě doprovodného programu či posezení u táboráku vždy na účastníky čeká i exkluzivní přednáška od velice zajímavého hosta.
Poslední kemp se uskutečnil v červnu, přičemž i ten byl z důvodu šíření nemoci COVID-19, přesunut z tradičního květnového termínu. "Ten podzimní se měl uskutečnit ve dnech 15. - 16. 10., a je zatím přesunut na neurčito," uzavírá Boháč.

Nezapomeňte sledovat náš Facebook @FTTechnologiesOlomouc a neuniknou Vám žádné aktuality, fotky a videa z akcí či další zajímavosti!

29. 9. 2020