Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
Končí podpora počítačového programu "Centrála"
Dne 22. srpna 2020 končí podpora počítačového programu "Centrála". Ten před rokem převzala společnost FT Technologies a.s. od autora programu a zavázala se po dobu jednoho roku zajišťovat podporu pro jeho uživatele.

„Pokrok jde neustále dopředu, nároky na vývoj informačních systémů jsou stále vyšší a dosáhl jsem technologického limitu v možnosti poskytování služeb,“ vysvětloval před rokem Zoltán Endrész, autor počítačového programu "Centrála", důvody hledání strategického partnera pro svůj program. Toho našel v FT Technologies a.s., která je dlouhodobě považována na Slovensku a v České republice za technologického lídra v poskytování informačních technologií pro obecní a městské policie. Od roku 2019 působí také v Polsku.
"Naše společnost se zavázala všem obecním a městským policiím, které tento program používali, po dobu jednoho roku zajistit podporu. Ta k termínu 22. srpna skončí a z bezpečnostních důvodů a pro dodržení všech legislativních náležitostí dojde k jejímu odinstalování," upřesňuje Ján Mikolaj, obchodní ředitel pro Slovenskou republiku. V průběhu uplynulých dvanácti měsíců řada uživatelů mezitím začala používat efektivnější a modernější informační systém MP Manager.

Čtete také: Společnost FT Technologies a.s. přebírá uživatele programu „Centrála“ (fttech.org)

Informační systém MP Manager pro obecní a městské policie je jedním z hlavních produktů společnosti FT Technologies a.s. Využívá poznatky a postupy z vývoje nejmodernějších technologií, a to včetně umělé inteligence. Při své každodenní práci se o tom přesvědčuje téměř 150 spokojených obecních a městských policií, které mohou využívat širokou škálu modulů a propojení do informačních systémů státní správy včetně on-line supportu a školení. Mezi klienty jsou nejen malé obce či města, ale také velké aglomerace a krajská města – FT Technologies a.s. totiž nabízí řešení jak cloudové, tak serverové. Součástí informačního systému MP Manager může být rovněž inteligentní a moderní řešení parkovací politiky – Univerzální parkovací portál, inteligentní monitorovací vozidlo CamCar využívající umělou inteligenci ke kontrole parkování či SOS tlačítko SeniAngel.

Přehledně: Klienti FT Technologies a.s. – reference (fttech.org)

5. 8. 2020