Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
O "doregistraci" na V. Mezinárodní konferenci obecních policií je zájem
Přihlášky došlé od 17. července, kdy byla zahájena "doregistrace" na V. Mezinárodní konference obecních policií, svědčí o velkém zájmu účastnit se tohoto ojedinělého a největšího mezinárodního setkání obecních policií ve střední Evropě. Počet volných míst v auditoriu se nyní pohybuje již jen v řádu jednotek.

"Děkujeme za tuto velkou projevenou důvěru v naší akci. Velice nás tento ohlas těší, obzvláště v dnešní, dalo by se říci turbulentní, době. Přípravy na konání konference v náhradním termínu jsou v plném proudu a v nejbližších hodinách a dnech oznámíme hned několik zajímavostí, na které se mohou účastníci zářijového setkání těšit,"
přibližuje Daniel Bednařík, předseda představenstva společnosti FT Technologies a.s., která konferenci na Právnické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci organizuje. Podle něj z náhledu databáze hostů vyplývá, že do naplnění kapacity zbývá již jen několik volných míst. V seznamu je samozřejmě také několik rezervací, které čekají na potvrzení. "Například delegace ze Srbska, která měla do Olomouce zavítat v dubnu a měla být jedním z překvapení konference. Kromě této rezervace rovněž ještě čekáme na opětovné potvrzení několika hostů z Polska," dodává Daniel Bednařík, podle kterého byl letošní nárůst polských účastníků příznačný pro dubnový termín. "V případě, že není registrační formulář na stránkách konference aktivní, znamená to, že je kapacita auditoria naplněna. Případní zájemci se nám v tomto případě mohou ještě ozvat na e-mail, budeme je vést jako náhradníky. Může se totiž stát, že se některý z hostů či účastníků konference omluví. Moc bych na to ale nespoléhal. Z dosavadních reakcí tušíme, že do Olomouce se všichni opravdu těší," uzavírá Bednařík. 

Mezinárodní konference obecních policií je ojedinělé a největší mezinárodní setkání obecních a městských policií ve střední Evropě a jejím mottem je „Jsme v první linii…“. Primárně je určená zástupcům obecních a městských policií, účastní se jí rovněž reprezentanti státní správy a samospráv, integrovaného záchranného systému a bezpečnostních sborů, partnerských organizací a v neposlední řadě i akademické sféry. Vytváří ojedinělou platformu pro osobní setkávání a výměnu zkušeností, program je rozdělen na čtyři odborné panely – bezpečný prostor, technologie, prevence a edukace, legislativa. Aktuální informace o konferenci, které se každoročně účastní okolo 200 účastníků, jsou průběžně publikovány na www.fttech.org/konference2020. Doporučujeme také sledovat náš nový Facebookový profil FTTechnologiesOlomouc.

22. 7. 2020