Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
Na Radíkově dnes začíná populární "neformální outdoorový kemp"
V pořadí již čtvrté setkání administrátorů informačního systému MP Manager dnes začíná v prostorách vojenského Fortu Radíkov u Olomouce. Právě atypické prostředí úprostřed krásné přírody vnuklo myšlenku vytvořit akci ve formátu "neformálního outdoorového kempu". V průběhu dvou dnů budou informatici a techničtí specialisté z obecních a městských policií ze dvou států debatovat nad současnými možnostmi našeho systému a jeho budoucím směřování, zejména v kontextu rozvoje informačních technologií a připomínek z předešlých těchto setkání. A nebyl by to ten správný "kemp", kdyby nebyl prostor i na trochu zábavy. A tak kromě doprovodného programu či posezení u táboráku čeká na účastníky i opět jedna exkluzivní přednáška od velice zajímavého hosta.
Kemp se měl uskutečnit již v květnu, omezení z důvodu šíření nemoci COVID-19 však znamenalo hledání náhradního termínu. Setkání je totiž mezinárodní a právě zájem ze strany obecních a městských policií z České republiky i Slovenska (v Polsku stále platí omezení) mělo za následek, že byl termín pouze posunut na vhodnější dobu. Novinkou je také konání kurzu pro administrátory, který kempu předchází již den předem (17. 6.). A tak "partičku", která přijela na Radíkov již včera, dnes doplní zbytek osazenstva. A kemp může začít!

Bližší informace o kurzu pro administrátory i "neformálním outdoorovém kempu" Radíkov jsou zde (fttech.org).

Nezapomeňte sledovat náš Facebook @FTTechnologiesOlomouc a neuniknou Vám žádné aktuality, fotky a videa z akcí či další zajímavosti!

18. 6. 2020