Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
Neváhejte, o "kemp" i kurz pro administrátory na Radíkově je opět velký zájem!
Setkání administrátorů informačního systému MP Manager, které formou "neformálního outdoorového kempu" organizujeme pro obecní a městské uživatele našeho systému v krásném prostředí lesů okolo Radíkova na Olomoucku se stává stále populárnější. Svědčí o tom opětovný zájem ze strany našich klientů, kteří se na tuto aktivitu hlásí. Nadcházející "kemp" se koná 18. a 19. června 2020, opět ve Fortu Radíkov. "Abychom zajistili určitý komfort účastníkům s ohledem na omezené prostorové možnosti samotného místa fortu i přilehlého ubytování, byli jsme nuceni stanovit určitý limitní počet účastníků," podotýká Pavel Boháč, PR manažer společnosti FT Technologies a.s., který setkání připravuje. Ten se nyní téměř naplnil a zbývá posledních pár volných míst.
Obdobná situace je také u mimořádného vzdělávacího kurzu "Proškolení administrátorů IS MPM", který proběhne 17. června 2020 odpoledne. "Jedná se o novinku, která vzešla z požadavků samotných administrátorů, kteří na Radíkov přijíždějí již v předstihu a lze tak podle nich velice efektivně využít synergie časové souslednosti obou aktivit," dodává Boháč. 
Je přitom třeba podotknout, že se jedná o dvě na sobě nezávislé aktivity, na které je potřeba se přihlásit zvlášť. I proto se kurzu mohou účastnit administrátoři, kteří poté nezůstávají na setkání a naopak. Termín pro obojí přihlášení je přitom stanoven na 5. červen 2020 nebo právě do naplnění kapacity. 

Bližší informace o kurzu pro administrátory i "neformálním outdoorovém kempu" Radíkov jsou zde (fttech.org).

Nezapomeňte sledovat náš
Facebook @FTTechnologiesOlomouc a neuniknou Vám žádné aktuality, fotky a videa z akcí či další zajímavosti!

1. 6. 2020