Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
IV. Setkání administrátorů IS MP Manager posouváme na červen - již se lze přihlásit
Za „normálních“ okolností, tedy pokud by zde nebyla pandemie COVID-19, by již čtvrté setkání administrátorů informačního systému MP Manager proběhlo v květnu. Vzhledem k určité nejistotě a "turbulantnímu" informačnímu stavu jsme zahájili v Diskuzním fóru Supportu našeho systému debatu mezi jeho uživateli o zájmu a především ochotě se setkání ve formě "neformálního outdoorového kempu" na Radíkově účastnit. "Velmi nás těší, že ten zájem o námi organizované netradiční setkání je, a že uživatelé našeho systému reálně vnímají s ohledem na jeich další aktivity a povinosti jako schůdný termín v měsíci červnu," podotýká Pavel Boháč, PR manažer společnosti, který tyto aktivity pro klienty FT Technologies a.s. připravuje. Všichni přitom věří, že tomu, aby se setkali administrátoři na Radíkově o měsíc později již nebude bránit žádné výrazné exekutivní nařízení. "Již před několika týdny jsme začali intenzivně řešit náhradní termín, ten je nyní znám a my pevně věříme, že se nám tuto, pro naše klienty velice oblíbenou aktivitu, podaří zorganizovat v plnném rozsahu," přibližuje Boháč. Neformální outdoorový kemp" ve Fortu Radíkov se uskuteční 18. a 19. června 2020. 
Novinkou nadcházejícího setkání je mimořádný vzdělávací kurz "Proškolení administrátorů IS MPM" (ve středu 17. června odpoledne). Tato aktivita vzešla z požadavků samotných administrátorů, kteří na Radíkov přijíždějí již v předstihu a lze tak podle nich velice efektivně využít synergie časové souslednosti obou aktivit. "Je přitom třeba podotknout, že se jedná o dvě na sobě nezávislé aktivity, na které je potřeba se přihlásti zvlášť. I proto se kurzu mohou účastnit administrátoři, kteří poté nezůstávají na setkání a naopak," dodává Boháč. Zároveň upozorňuje, že lze opět očekávat velký zájem o obě aktivity a proto je na místě včasná registrace. "Dokládají to nejen reakce z již zmíněné diskuze, ale i námi neovlivnitelný fakt, že daný prostor a zazemí má určitou omezenou kapacitu," uzavírá Boháč, který se spolu s celým týmem FT Technologies a.s. již na tradiční i nově příchozí účastníky těší.

Bližší informace o kurzu pro administrátory i "neformálním outdoorovém kempu" Radíkov jsou zde (fttech.org).

Nezapomeňte sledovat náš Facebook @FTTechnologiesOlomouc a neuniknou Vám žádné aktuality, fotky a videa z akcí či další zajímavosti!

7. 5. 2020