Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
Věříme, že IV. Setkání administrátorů informačního systému MP Manager bude!
Za „normálních“ okolností, tedy pokud by zde nebyla pandemie COVID-19, by uživatelé našeho informačního systému MP Manager v těchto dnech od nás obdrželi pozvání na v pořadí již čtvrté setkání jeho administrátorů, tzv. „neformální outdoorový kemp". Toto setkání se má uskutečnit 21. a 22. 5. v prostorách Fortu Radíkov u Olomouce. Abychom zjistili, jaká je vlastně situace u obecních a městských policií a zda je reálné se na tyto akce, budou-li povoleny, vydat (být vyslán), tak jsme založili v Diskuzním fóru Supportu IS MP Manager diskuzní vlákno.
"Současný „turbulentní“ informační stav a určitá nejistota dalšího vývoje nás přiměla, abychom naše klienty požádali o vyjádření, zdali je z jejich strany zájem o pokračování tohoto netradičního setkání a za jakých podmínek," přibližuje důvody debaty Pavel Boháč, PR manažer společnosti, který tyto aktivity pro klienty připravuje. Jak dále dodává, FT Technologies chce v organizování této aktivity pokračovat. "Na nadcházející setkání již máme dokonce potvrzeného, jak bývá zvykem, velice zajímavého hosta. Podotýkáme, že bychom rádi zachovali dosavadní formát „kempu“, těch neznámých odpovědí na řadu otázek je však hodně. Bude to vůbec možné, ať co se týče podoby setkání, ubytování či stravování, až po skutečnost, že doposud se jednalo o „mezinárodní“ akci, na které jsme letos chtěli u táboráku přivítat i polské kolegy," dodává Boháč.
Nadcházejícímu setkání (čtvrtek, pátek) má předcházet rovněž, samotnými strážníky iniciovaný, mimořádný vzdělávací kurz "Proškolení administrátorů IS MPM" (středa odpoledne). I tento by podle Boháče rádi zachovali. "Pokud nebude setkání možné zorganizovat z důvodu omezení ze strany exekutivy v plánovaném termínu, určitě bychom rádi nabídli některý náhradní, a to až do začátku prázdnin, tedy konce června. Nicméně, rádi bychom znali Vaše názory a postřehy," popisuje ve výzvě k debatě v Diskuzním fóru Boháč. První reakce uživatelů informačního systému MP Manager jsou přitom velice pozitivní a přínosné pro finální rozhodování. "My za něj moc děkujeme. Věříme, že setkání bude, a že se do léta potkáme, já i kolegové se na setkání s Vámi těšíme," uzavírá Boháč. Rozhodnutí o definitivním termínu konání IV. Setkání administrátorů informačního systému MP Manager by mělo padnout v nejbližších dnech.

28. 4. 2020