Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
Panika není na místě – přijímáme preventivní opatření...
Vážení klienti, přátelé,

ano, svět je ve svízelné situaci, ta podle odborníků však není kritická. Je třeba zachovat chladnou hlavu, klid, řídit se rozhodnutím exekutivních orgánů, doporučeními expertů a zejména „selským rozumem“.  Jak postupujeme u nás ve firmě?

1) Aktivně přemýšlíme a přijímáme opatření předem!
Naši firmu budujeme díky řadě rozhodnutí, při kterých používáme „selský rozum“. Tak například: počátkem dubna se měla konat V. Mezinárodní konference obecních policií. Když přicházely první zprávy o nákaze koronavirem v Evropě, začali jsme v předstihu řešit zvýšení komfortu a bezpečí účastníků, mimo jiné například zajištěním více jak 5 000 dávek desinfekce (tu jsme již poskytli těm, kteří ji potřebují více). Debatovali jsme s partnery o případné změně termínu, pokud to situace bude vyžadovat. Dne 10. 3. nakonec Bezpečnostní rada státu rozhodla o nekonání naší i jiných akcí. Byli jsme připraveni a nyní již jednáme o novém termínu. Konference se uskuteční.

2) Prevence je na místě!
Preventivní opatření jsou snad samozřejmostí, zejména ta hygienická. Naprostým standardem je pak přechod na maximální „on-line režim“. Dosavadní porady „face2face“ budeme po nezbytně nutnou dobu vést již jen prostřednictvím technologií. Maximálně omezíme osobní kontakt, jsme technologická firma, takže si to můžeme dovolit. Je to určitá komplikace, nicméně zdraví našich zaměstnanců je nejdůležitější. Stejný režim zavádíme i v kontaktu s Vámi, klienty a partnery.

3) Naopak – panika není na místě!
Samozřejmě, nouzový stav, v kterém se nacházíme, je něco naprosto neobvyklého, nového. Určitý strach z neznáma je tak asi logický. Nicméně, určitě není na místě panika. Takže závěrem: Koronavirus naše produkty určitě nenapadne!

S pozdravem „Viru zmar!“

Daniel Bednařík
předseda představenstva FT Technologies a.s.

12. 3. 2020