Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
Zájem o účast na V. Mezinárodní konferenci obecních policií je opravdu velký
Velký zájem o ojedinělé a největší mezinárodní setkání obecních a městských policií ve střední Evropě je patrný. Týden od spuštění registrace na V. Mezinárodní konferenci obecních policií jsou 2/3 auditoria obsazeny.

"Nebudu nikterak zastírat, že tak velký zájem o letošní konferenci nás mile překvapil. Je to pro nás i naše partnery, s kterými tuto akci připravujeme, velký závazek a zároveň tak trochu vzpruha v poslední fázi příprav konference," podotýká Pavel Boháč, PR manažer společnosti FT Technologies a.s., která je hlavním organizátorem. Z databáze registrovaných účastníků lze přitom podle něj vysledovat jednu zajímavost. "Na konferenci se v prvních dnech přihlásilo poměrně hodně účastníků, kteří na naší konferenci ještě nebyli, zvýšený zájem evidujeme rovněž ze zahraničí," konstatuje Boháč. Mělo by to být upozornění především pro tradiční účastníky, že je nejvyšší čas se přihlásit. V uplynulých letech se totiž registrace ukončila z důvodu naplnění kapacity přibližně 14 dní před zahájením konference, nyní by to mohlo býti podstatně dříve. Počet míst v auditoriu je totiž striktně stanoven na 200 účastníků, a to přestože aula na Právnické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci dokáže pojmout posluchačů více. Organizátoři však hodlají zachovat dosažený nadstandardní konferenční servis, který si koneckonců účastníci každoročně tak chválí.

Podrobný program konference bude publikován na konci února, již nyní však lze říci, že na účastníky opět čeká v průběhu dvou konferenčních dnů (2. a 3. dubna) přes dvě desítky odborných přednášek ve čtyřech tématických panelech: bezpečný prostor, technologie, prevence a edukace, legislativa.

V. Mezinárodní konference obecních policií se uskuteční ve dnech 1. – 3. dubna 2020 v prostorách Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, která je spoluorganizátorem konference. Zájemci se na ni mohou registrovat od 3. února 2020 na konferenčních stránkách www.fttech.org/konference2020.

11. 2. 2020