Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
Za celý tým FT Technologies a.s. Vám přejeme krásné vánoční svátky a úspěšný rok 2020
Vážení přátelé,

jedno z nejkrásnějších období roku je za dveřmi. V čase adventu se potkáváme, obdarováváme své blízké či přátele a rovněž se ohlížíme za okamžiky, které jsme prožili. Je to období, kdy hodnotíme svá předsevzetí, zamýšlíme se nad úspěchy i neúspěchy v předešlých měsících.
Rovněž my bilancujeme a troufneme si říci, že rok 2019 byl pro naši společnost úspěšný. Jedním z nejvýraznějších okamžiků tohoto roku bylo převzetí uživatelů počítačového programu "Centrála". I nadále jsme považováni za lídra trhu v poskytování informačních technologií pro obecní a městské policie v České republice a na Slovensku. Pokud jsme mohli být před rokem hrdi na to, že naše produkty využívá stovka klientů, jsme velmi potěšeni, že nyní se jedná o téměř 150 měst a obcí ze tří zemí.
I ten nadcházející rok bude pro nás opět ve znamení řady výzev. Připravujeme v souvislosti s pokračujícím vývojem v oblasti moderních technologií a umělé inteligence další rozvoj informačního systému MP Manager a jeho modulů. Věříme také, že důstojně oslavíme půlkulatiny námi organizované Mezinárodní konference obecních policií. Budeme potěšeni, pokud se na pátém ročníku ojedinělého a největšího mezinárodního setkání městských a obecních policií ve střední Evropě potkáme v Olomouci i s Vámi.
Přátelé, za celý tým FT Technologies a.s. Vám přejeme krásné vánoční svátky a úspěšný rok 2020.

V úctě

Daniel Bednařík, předseda představenstva
Roman Hloušek, obchodní ředitel pro Českou republiku
Ján Mikolaj, obchodní ředitel pro Slovenskou republiku

20. 12. 2019