Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
Życzymy Państwu Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego 2020 Roku
Szanowni Państwo,

zbliża się najpiękniejszy okres w roku. W czasie świąt Bożego Narodzenia spotykamy się w gronie nabliższych przyjaciół obdarowując się wzajemnie prezentami. Wspominamy również chwile, które przeżyliśmy. Jest to czas w którym podsumowujemy swoje przecięwzięcia, myślimy o swoich osiągnięciach i porażkach w minionych miesiącach.
Podsumowując również i możemy powiedzieć, że 2019 rok był dla naszej firmy udany. Nadal jesteśy postrzegani jako lider na rynku w dostarczaniu technologii informacyjnych dla gminnych i miejskich policji w Republice Czeskiej oraz Słowacji. Nasz system informacyjny MP Manager, dostosowaliśmy do specyfiki polskiego środowiska, wkomponowaliśmy w niego obowiązujące ustawodastwo. Co najważniejsze, jego użytkownicy używają go już podczas służby na polskich ulicach. W minionym roku byliśmy dumni, że nasze produkty używało stu klientów. Aktualnie jest to już  ponad 150 miast i gmin w trzech krajach.
Również i ten zbliżający się nowy rok upłynie pod znakiem wielu wyzwań. W związku z ciągłym rozwojem w obszarze nowoczesnych technologii i sztucznej inteligencji przygotowujemy dalszy rozwój systemu informacyjnego MP Manager oraz jego modułów. Wierzymy też, że godnie będziemy mogli obchodzć oraganizowaną przez naszą firmę Międzynarodową Konferencję Straży Miejskich i Gminnych. Będziemy zaszczyceni, jeżeli w ramach jej piątej edycji, tego jedynego w swoim rodzaju a zarazem największego międzynarodowego spotkania straży miejskich i gminnych europy środkowej, spotkamy się również z Państwem.
Szanowni Państwo, w imieniu całego zespołu FT Technologies a.s. życzymy Państwu Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego 2020 Roku.

Z wyrazami szacunku

Daniel Bednařík, Prezes Zarządu

Arkadiusz Woloszyn, Dyrektor Oddziału Polska

19. 12. 2019