Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
Organizujeme další vzdělávací kurzy pro uživatele a administrátory informačního systému MP Manager
Pro uživatele informačního systému MP Manager jsme připravili další vzdělávací kurzy obsahující teorii i řešení praktických příkladů. Vzdělávací kurz "Proškolení uživatelů IS MP Manager" je primárně určen pro nové uživatele (tedy strážníky, kteří neprošli standardním úvodním zaškolením) či uživatele, kteří by si základy užívání tohoto informačního sytému rádi zopakovali. Vzdělávací kurz "Proškolení administrátorů IS MP Manager" je určen pro administrátory, tedy strážníky a technické pracovníky, kteří prošli standardním úvodním zaškolením či by si základy administrace tohoto informačního sytému rádi zopakovali. Rovněž je určen pro uživatele, kteří v průběhu jeho užívání "převzali" roli administrátora a potřebují se dodatečně proškolit.
V obou kurzech se školitel bude věnovat rovněž novému modulu "Úkoly 2020", který je součástí informačního systému MP Manager od pravidlené aktualizace Q4/2019, poté, co nahradil původní modul "Úkoly".  
Tyto vzdělávací kurzy jsou klienty pozitivně hodnoceny především pro jejich "ekonomickou výhodnost" (jedná se o podstatně cenově výhodnější model než v případě realizace individuálního proškolení). Absolventi kurzů také vítají možnost diskuze o konkrétních tématech rovněž se svými kolegy z jiných obcí a měst, které informační systém MP Manager ke své každodenní práci používají.   
Bližší informace o kurzech a odkazy na přihlášky naleznete zde (fttech.org).

11. 12. 2019