Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
Koupí adventního kalendáře můžete podpořit děti s postižením
ranapece_kalendar 2019Naše společnost již delší dobu podporuje aktivity Společnosti pro ranou péči v Olomouci (ranapece.cz). Ta se věnuje poskytování odborné služby, podpory a pomoci rodinám, ve kterých se narodilo dítě s postižením. Bez pomoci široké veřejnosti a řady subjektů, díky kterým je činnost financována, to však nelze. A tak přichází na řadu aktivity, při kterých se setkávají lidé, kteří chtějí pomoci s těmi, kteří ji potřebují. Raná péče tak pořádá různá setkání, sbírky či benefiční akce jako například Bowlingový turnaj - a tým SeniAngel (seniangel.eu) ani letos na něm nebude chybět.
Nyní Společnost pro ranou péči Olomouc přichází s nabídkou koupě adventního čokoládového kalendáře. "Kalendář stojí 150 Kč a celý výtěžek z této akce jde výhradně na zakoupení pomůcek pro děti s těžkým kombinovaným postižením a poruchou autistického spektra," přibližuje Jarmila Juříčková, PR manažerka Společnosti pro ranou péči Olomouc. Kalendář obsahuje kvalitní belgickou mléčnou čokoládu vyrobenou kuřimskou společností Čokoládovny Fikar. Grafiku speciálně pro tento účel navrhla umělkyně Marcela Ševčíková Skácelová. 
"Nejenže koupí adventního čokoládového kalendáře pomůžete těm, kteří tuto pomoc potřebují, ale lze jej použít také jako vhodný dárek pro Vaše blízké, přátelé či zaměstnance," podotýká Juříčková. Zájemci o koupi adventního čokoládového kalendáře se přitom mohou obrátit přímo na ní, a to na e-mail jarmila.jurickova(zavináč)ranapece.cz.

7. 10. 2019