Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
Zveme Vás na premiéru filmového dokumentu "Camino na kolečkách"
Jak již jistě víte, jsme hrdým partnerem projektu „Camino na kolečkách“. Pomohli jsme tak splnit sen Janu „Honzovi“ Duškovi, kterého upoutala na invalidní vozík roztroušená skleróza. Honza má totiž své životní motto, že „na vozíku život nekončí“, a tak se na něm vydal s několika přáteli a za podpory stovek donátorů prostřednictvím Hithitu na svoji 640 kilometrovou pouť do španělského Santiaga de Compostely. Na této pouti jej doprovázel Petr Hirsch, český poutník, který také stojí za zmíněnou Hithit kampaní. Z pouti vznikl úžasný celovečerní film, plný nejen překrásných záběrů, ale rovněž podmanivé hudby a s průvodním komentářem Viktora Preisse.

Jeho premiéra je naplánována do Kina Svět ve Dvoře Králové nad Labem (17. 10.), tedy města, kde nyní Honza žije v Domově svatého Josefa – zařízení pro klienty s roztroušenou sklerózou.

Dovolujeme si Vás tímto pozvat buď na premiéru nebo do některého z českých kin, ve kterých dokument poběží (seznam kin zde).

A pokud Vám nevyjde čas zajít do kina, můžete navštívit některou z besed, které Honza s Petrem v následujících měsících zorganizují.

12. 10. 2017