Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
Pro uživatele Informačního systému MP Manager organizujeme seminář k legislativním úpravám
Pro uživatele Informačního systému MP Manager organizujeme seminář „Setkání uživatelů IS MP Manager k legislativním úpravám platným od 1. 7. 2017“.
Již řadu týdnů ve spolupráci s odborníky z řad legislativy, informatiky, pořádkové a dopravní služby městských policií v pracovní skupině debatujeme nad nadcházejícími legislativními změnami zákona č. 65/2017 Sb. (tzv. tabákový), č. 250/2016 Sb. (zákon o odpovědnosti za přestupky a řízení o nich), zákona č. 251/2016 Sb. (zákon o některých přestupcích) a tzv. změnovým zákonem. Nyní přicházíme s iniciativou odborné debaty pro uživatele Informačního systému MP Manager, jehož součástí bude nejen prezentace implementací legislativních změn do tohoto systému, ale především diskuze nad dopady těchto změn do činnosti obecních a městských policií včetně prvních poznatků z praxe. Uvedeného semináře se zúčastní a do debaty se zapojí Mgr. Zuzana Budinská, právnička MP Olomouc a Ing. Petr Kvaš, správce informačních systémů MP Pardubice, zastupující zmíněnou pracovní skupinu.

Seminář organizujeme ve středu 12. července 2017 od 9.00 do 12.00 hodin v školící místnosti Restaurace & Pizzerie U Kristýna, Wurmova 6, Olomouc (pozor: v dřívějším avízu byla uvedena jiná adresa). Termín pro přihlášení na seminář, na který má vždy jeden zástupce z obecní a městké policie bezplatný vstup (viz podmínky registrace), a bližší informace o semináři a programu naleznete ZDE.

Vzhledem ke komplikované dopravní situaci v centru města Olomouc Vám doporučujeme sledovat aktuální informace zde.

29. 6. 2017