Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
Blíží se již III. setkání administrátorů IS MP Manager
Ve dnech 3. - 4. října organizujeme další, v pořadí již třetí, setkání administrátorů informačního systému MP Manager. Opět na něm budeme spolu s administrátory a technickými pracovníky obecních a městských policií z České republiky a Slovenska diskutovat o současných možnostech našeho systému a jeho budoucím směřování, zejména v kontextu rozvoje informačních technologií a připomínek a podnětů z předešlého setkání.
"První takovéto setkání, které jsme zorganizovali vloni na podzim na Radíkově, bylo vnímáno ze strany účastníků velice pozitivně a především jako přínosné. Proto jsme se rozhodli v takovéto platformě výměny zkušeností pokračovat a umožnit administrátorům a technickým pracovníkům diskutovat nad podobou našeho systému touto formou," vysvětluje Daniel Bednařík, předseda představenstva FT Technologies a.s. důvody organizování takovéto debaty. Řada názorů a postřehů je všeobecně známa díky diskuznímu fóru Supportu IS MP Manager, který administrátoři hojně využívají a jenž je nedílnou součástí systému, nicméně "diskuze na živo" všichni vnímají jako konfortnější a především efektivnější.
Setkání je přitom pojato jako "neformální outdoorový kemp". "Dosavadní, veskrze pozitivní, ohlasy účastníků nám potvrdily, že naše myšlenka „neformálního outdoorového kempu“ byla inspirativní, a proto v ní budeme pokračovat. Nevyužijeme proto moderní kongresové prostory, ale strohé zázemí vojenské pevnosti z dob mocnářství, jejíž Genius loci Vás určitě zaujme, tak jako její prohlídka a program s ní spojený. Nocleh nám poskytne přilehlá „retro“ Chata Pod Věží, na které si možná někteří opráší vzpomínky na pionýrské tábory či ROH pobyty," přibližuje Bednařík. Zároveň upozorňuje, že kapacita prostor pro jednání a ubytování je omezená a tak je na místě se přihlásit co nejdříve. Zájem o "Radíkov" totiž mezi uživateli informačního systému MP Manager totiž roste.
Bližší informace o setkání naleznou klienti FT Technologies a.s. zde.

4. 9. 2019