Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
Společnost FT Technologies a.s. přebírá uživatele programu „Centrála“
39 nových klientů získala společnost FT Technologies a.s. na Slovensku. Jedná se o obecní a městské policie, které dosud používaly počítačový program „Centrála“. Na jejich převzetí se FT Technologies a.s. domluvila s autorem programu.

K podpisu smlouvy došlo již 22. srpna 2019, Daniel Bednařík, předseda představenstva FT Technologies a.s., a Zoltán Endrész, autor programu „Centrála“ tuto skutečnost veřejně oznámili až dnes. „Považovali jsme za naprosto samozřejmé a především slušné nejdřív společně informovat zástupce obecních a městských policií, kterých se tato naše dohoda týká,“ vysvětluje Daniel Bednařík důvody několikadenního „informačního embarga“. Jak podotýká, uživatelé programu „Centrála“ nemusí mít žádné obavy. „Se Zoltánom Endrészom jsme se dohodli na spolupráci a tak podpora počítačového programu "Centrála" neskončí ze dne na den,“ zdůrazňuje Bednařík. Je přesvědčen, že společně mohou novým klientům nabídnout efektivní a moderní řešení.

„Pokrok jde neustále dopředu, nároky na vývoj informačních systémů jsou stále vyšší a dosáhl jsem technologického limitu v možnosti poskytování služeb,“ vysvětluje Zoltán Endrész důvody hledání strategického partnera pro „Centrálu“. „Toho jsem našel právě ve společnosti FT Technologies a.s., s kterou jsem se dohodl na převzetí klientů,“ dodává Endrész. Společnost je považována na Slovensku a v České republice za technologického lídra v poskytování informačních technologií pro obecní a městské policie. Od roku 2019 působí také v Polsku.

Přehledně: Klienti FT Technologies a.s. – reference (fttech.org)

Jedním z hlavních produktů společnosti je informační systém MP Manager pro obecní a městské policie, který využívá poznatky a postupy z vývoje nejmodernějších technologií, a to včetně umělé inteligence. Při své každodenní práci se o tom přesvědčuje více jak 100 spokojených obecních a městských policií, kteří mohou využívat širokou škálu modulů a propojení do informačních systémů státní správy včetně on-line supportu a školení. Mezi klienty jsou nejen malé obce či města, ale také velké aglomerace a krajská města – FT Technologies a.s. totiž nabízí řešení jak cloudové, tak serverové. Součástí informačního systému MP Manager může být rovněž inteligentní a moderní řešení parkovací politiky – Univerzální platební portál, inteligentní monitorovací vozidlo CamCar využívající umělou inteligenci ke kontrole parkování či SOS tlačítko SeniAngel.

Čtete také: Inteligentní monitorovací vozidlo CamCar středem pozornosti slovenských médií (fttech.org)

„Našim klientům nabízíme komplexní řešení správy událostí v oblasti bezpečnosti. Nyní se tato možnost naskýtá i dosavadním uživatelům počítačového programu „Centrála“," přibližuje výhody pro nově získané klienty Bednařík, který se těší na další spolupráci nejen s nimi, ale i tvůrcem programu „Centrála“. „Také já se těším na další spolupráci se společností FT Technologies a.s. Jsem přesvědčen, že tato dohoda je ku prospěchu všech, zejména pak uživatelů mého programu „Centrála“. Rád bych jim touto cestou poděkoval za dosavadní spolupráci, budu se těšit na tu další a přeji jim mnoho úspěchů v budoucnu,“ uzavírá Endrész.

28. 8. 2019