Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
Organizujeme další setkání administrátorů IS MP Manager
Pro uživatele našeho informačního systému MP Manager organizujeme další setkání administrátorů a technických pracovníků obecních a městských policií, na kterém bychom s nimi rádi diskutovali o současných možnostech našeho systému a jeho budoucím směřováním, zejména v kontextu rozvoje informačních technologií a připomínek a podnětů z předešlého setkání.
"První takovéto setkání, které jsme zorganizovali vloni na podzim na Radíkově, bylo vnímáno ze strany účastníků velice pozitivně a především jako přínosné. Proto jsme se rozhodli v takovéto platformě výměny zkušeností pokračovat a umožnit administrátorům a technickým pracovníkům diskutovat nad podobou našeho systému touto formou," vysvětluje Daniel Bednařík, předseda představenstva FT Technologies a.s. důvody organizování takovéto debaty. Řada názorů a postřehů je všeobecně známa díky diskuznímu fóru Supportu IS MP Manager, který administrátoři hojně využívají a jenž je nedílnou součástí systému, nicméně "diskuze na živo" všichni vnímají jako konfortnější a především efektivnější (témata nadcházejícího setkání naleznou klienti FT Technologies a.s. v Supportu).
Loňský "Radíkov" přitom ukázal, že jde nejen o důležitou, ale zejména náročnou debatu - vždyť diskuze se vedla nad celkem 29 tématy (viz závěry z Radíkova 2018 v Supportu). Proto se ujala i podoba „neformálního outdoorového kempu“ v prostředí krásné přírody. "Opět nevyužijeme moderní kongresové prostory, ale strohé zázemí vojenské pevnosti z dob mocnářství, jejíž Genius loci účastníky určitě zaujme, tak jako doprovodný program se setkáním spojený," přibližuje Bednařík.
Bližší informace o setkání naleznou klienti FT Technologies a.s. zde.

24. 4. 2019