Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
Účastníme se odborné konference České parkovací asociace
Naše společnost se účastní Mezinárodní konference České parkovací asociace, jejíž šestý ročník se koná ve dnech 15. - 17. dubna 2019 v Koutech. Nejenže jsme partnerem konference, ale v rámci programu vystoupí Daniel Bednařík, předseda představenstva, spolu s Patrikom Žákom, viceprimátorem města Trenčín, s přednáškou na téma "Digitální parkovací (r)evoluce". 

Čtete více: VI. Mezinárodní konference České parkovací asociace - zde (parkovaciasociace.cz)

Lze předpokládát, že inteligentní monitorovací vozidlo CamCar, které se na konferenci představí odborníkům na problematiku parkování, bude opět středem zájmu. Pozornost tento vůz v České republice a na Slovensku, jehož umělá inteligence jako jediná umí provádět kontrolu parkování v reálném čase, totiž na sebe strhává všude, kde se objeví. Naposledy se tak stalo počátkem dubna v Olomouci na IV. Mezinárodní konferenci obecních policií.

Čtěte více: Inteligentní monitorovací vozidlo CamCar zaujalo Českou televizi - více (fttech.org)

A ještě jedna důležitá událost se na konferenci České parkovací asociace odehraje. Budou vyhlášeny oficiální výsledky souteže "Parkoviště roku" v které je jedním z favoritů nominace "Univerzální platební portál informačního systému MP Manager a inteligentní monitorovací vozidlo CamCar".

16. 4. 2019