Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
IV. Mezinárodní konference obecních policií skončila, připravujeme závěrečnou zprávu
Největší mezinárodní setkání obecních a městských policií ve střední Evropě skončilo. Na IV. Mezinárodní konferenci obecních policií, která se konala ve dnech 3. - 5. dubna 2019 v prostorách Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci se přihlásilo rekordních 206 zástupců obecních a městských policií, zástupců státní správy a samospráv, partnerských organizací, integrovaného záchranného systému a v neposlední řadě i akademické sféry. "Ten přetrvávající, respektive rostoucí zájem o naši konferenci nás samozřejmě potěšil," přiznává Daniel Bednařík, předseda představenstva FT Technologies a.s. a dodává: "Z prvních reakcí účastníků, hostů i samotných přednášejících vyznívá, že se jim letošní ročník líbil, a to nejen po stránce programové, ale že jsme dokázali udržet vysokou laťku konferenčního servisu." Jde podle něj o závazek, který je, jakožto hlavní organizátory staví před výzvu, aby následující, pátý ročník byl neméně úspěšný, pokud možno ještě o krapet zajímavější a lepší. "Samozřejmě, obrovské poděkování náleží všem, kteří se na organizaci a průběhu konference podíleli, ať se jednalo o instituce či konkrétní osoby. Bez nich a bez komerčních partnerů konference by se nám v Olomouci nepodařilo navodit tak příjemnou atmosféru," podotýká Bednařík.
Za týmem FT Technologies a.s. nyní stojí ještě několik úkolů, a to je zpracování všech poznatků, prezentací a materiálů, které se v průběhu konference nastřádaly a jejich následné publikování. "Máme přes dvě hodiny filmových záznamů, z kterých připravíme tradiční videospot, několik stovek fotografií. Z nich uděláme rovněž výběr a spolu s prezentacemi z konference je samozřejmě poskytneme účastníkům," podotýká Pavel Boháč, PR manažer FT Technologies a.s., který měl celou organizaci konference na starosti. Ten nyní připravuje závěrečnou zprávu, která bude obsahovat nejen ohlasy od samotných účastníků, ale také několik zajímavých poznatků ze zákulisí organizace konference.

Výzva: Své pozitivní i negativní poznatky k IV. Mezinárodní konferenci obecních policií nám můžete napsat na konference@fttech.org.

8. 4. 2019