Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
Zveřejnili jsme program IV. Mezinárodní konference obecních policií
Přesně pět týdnů před zahájením jsme zveřejnili program IV. Mezinárodní konference obecních policií, kterou naše společnost organizuje ve spolupráci s partnery konference ve dnech 3. - 5. dubna 2019 v Olomouci v prostorách Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Jedná se o první verzi programu, která může ještě doznat do zahájení konference drobných změn, nicméně již nyní je z programu patrné, že účastníci se mají na co těšit. A asi to i tuší, jelikož počet volných míst v sále každým dnem ubývá a očekáváme, že tak jako v loňském roce budeme muset brzo ohlásit plný stav a uzavřít registraci. Počet míst v auditoriu konference je totiž omezen, a to mimo jiné z důvodu zajištění jistého nadstandartního komfortu pro účastníky, který je z jejich strany velice oceňován, jak vyplývá z dřívějších dotazníkových průzkumů mezi účastníky.

Čtěte také: O účast na mezinárodní konferenci obecních policií je velký zájem - zde (fttech.org)

Kromě více jak dvou desítek příspěvků od přednášejících a hostů konference z České republiky, Slovenska i Polska jsme pro účastníky konference připravili také zajímavý doprovodný program. Již tradičně začínáme ve středu 3. dubna v podvečer neformální uvítací večeří "Vítáme Vás v Olomouci..." spojenou s ochutnávkou regionálních potravin. Ve čtvrtek 4. dubna je po číši vína na závěr prvního konferenčního dne připraven tradiční kulturní program, tentokrát s názvem "Poklady a umění Olomouce", na jehož realizaci se podílí Muzeum umění v Olomouci. A na závěr konference, v pátek 5. dubna je pak pro zájemce připravena ve spolupráci s partnerem konference, společností CS Solutions Group, exkluzivní návštěva střelnice, kde si budou moci vyzkoušet střelbu z různých typů zbraní a ucelený střelecko-taktický výcvikový program určený pro městské policie. 

IV. Mezinárodní konference obecních policií se koná v Olomouci ve dnech 3. – 5. dubna 2019 v prostorách Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Ta je spoluorganizátorem spolu s právnickou fakultou, na jejíž půdě se konala konference vloni, a která letos kvůli rozsáhlé rekonstrukci nemá vhodné prostory. Pořádání konference v hanácké metropoli se rozhodl podpořit i Olomoucký kraj a magistrát města Olomouce, jejíž představitelé nad ní převzali záštitu, tak jako zástupci profesních sdružení českých a slovenských městských policií. Že se jedná o formát, který zajímá nejen zástupce městských a obecních policií pak dokládá zapojení sdružení tajemníků českých měst a obcí, jejich slovenských kolegů, přednostů úřadů místních samospráv v Slovenské republice, jakožto profesních asociací obou zemí věnujících se problematice parkování. 

Bližší informace o konferenci jsou průběžně publikovány na www.fttech.org/konference2019.

28. 2. 2019