Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
Registrace na IV. Mezinárodní konferenci obecních policií byla spuštěna!
Právě jsme spustili registraci účastníků na IV. Mezinárodní konferenci obecních policií, kterou organizuje naše společnost ve dnech 3. - 5. dubna 2019 v prostorách Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci (Žižkovo náměstí 5) ve spolupráci s touto fakultou a právnickou fakultou.

Čtěte také: Mezinárodní konferenci obecních policií bude definitivně hostit Olomouc! - zde (fttech.org)

Zájemcům o účast na konferenci doporučujeme včasnou registraci vzhledem ke skutečnosti, že počet míst v auditoriu je omezen. Zároveň mohou do 28. 2. 2019 využít zvýhodněných podmínek registrace.

Konferenci lze považovanou za ojedinělé a největší mezinárodní setkání zástupců městských a obecních policií ve střední Evropě a je důležité podotknout, že má od svého vzniku podporu profesních sdružení obecních a městských policií z České republiky, Slovenska a Polska. Nejedná se o komerční projekt, není organizován za účelem zisku, ale jako aktivita nabízející příležitost pro výměnu zkušeností mezi zástupci obecních a městských policií, reprezentanty státní správy a samospráv, partnerských organizací, integrovaného záchranného systému a akademické sféry. Považujeme ji za „Goodwill“, lze říci přidanou hodnotu, která se tak trochu od nás očekává z titulu lídra trhu v poskytování informačního systému pro městské a obecní policie. 
Opět připravujeme bohatý dvoudenní konferenční program (4. – 5. dubna) věnující se problematice bezpečného prostoru, technologií, prevence, edukace a legislativy, zvláštní pozornost budeme věnovat právě vzájemné spolupráci na mezinárodní úrovni. V této souvislosti bude zajištěno česko-polské simultánní tlumočení. Již tradičně bude součástí oficiálního programu i řada doprovodných aktivit, jednou z nich bude neformální uvítací večeře „Vítáme Vás v Olomouci…“ v předvečer konání konference.

Oficiální stránky IV. Mezinárodní konference obecních policií zde.

5. 2. 2019