Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
Dejte nám svůj hlas v mezinárodní soutěži. Děkujeme.
Česká parkovací asociace, jejíž je naše společnost členem, vyhlásila III. ročník soutěže "Parkoviště roku" s cílem najít ve veřejném (laickém) i odborném hlasování nejoblíbenější parkoviště, nejoblíbenější inovaci anebo město, kde mají parkování dobře vyřešeno.

Jsme přesvědčeni, že naše řešení parkování prostřednictvím Univerzálního platebního portálu informačního systému MP Manager navíc v kombinaci s inteligentním monitorovacím vozidlem CamCar patří mezi ty nejlepší, a proto jsme se jej rozhodli přihlásit do kategorie "Nástroje a inovace". Jako vzorový projekt, na kterém se podílíme zmíněnými technologiemi, jsme popsali řešení problematiky parkování v slovenském Trenčíně, které je mnohými považováno "za výkladní síň" - dokládá to nejen pozitivní ohlas ze strany veřejnosti, ale také zájem jiných českých a slovenských měst, které se v tomto západoslovenském krajském městě inspirují. Rádi bychom Vás v této souvislosti požádali o Váš hlas pro "UPP a CamCar" v kategorii "Inovace". Předem Vám děkujeme.

Jak hlasovat na stránce www.parkovisteroku.cz:
1) klikněte v mapě na "červenou ikonku" ve městě Trenčín a dejte "hlasovat"
2) klikněte v menu na "hlasování" a v kategorii "Inovace" hlasujte pro nás - UPP IS MP Manager a inteligentní monitorovací vozidlo CamCar (Trenčín, Slovenská republika)

HLASOVAT MŮŽETE ZDE (parkovisteroku.cz). DĚKUJEME.

15. 1. 2019