Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
Přejeme Vám pohodové svátky vánoční a mnoho dobrého v roce 2019
Vážení přátelé,

za několik málo dní se rozloučíme s letošním rokem a vstoupíme do roku 2019. V tomto období se povětšinou ohlížíme za úspěchy i neúspěchy v končícím roce a často si klademe otázky, jaký bude ten nadcházející.  
Při našem bilancování jsme došli k závěru, že rok 2018 byl z mnoha ohledů pro FT Technologies a.s. významný. Naše hlavní produkty, informační systém MP Manager a SOS tlačítko SeniAngel, používá již 100 měst a obcí v České republice a na Slovensku. Symbolicky v roce, kdy si připomínáme sté výročí od vzniku Československa. Úspěšně jsme dokončili vývoj našeho inteligentního monitorovacího vozidla CamCar a předali jej prvnímu klientovi. Vybudovali jsme profesionální tým v Polsku, který začíná sklízet úspěchy své několikaměsíční píle a nasazení. Ano, také polští strážníci již objevili výhody informačního systému MP Manager. Sečteno, podtrženo – přejme si, ať ten rok 2019 je minimálně tak úspěšný.
Adventní čas je spojený s obdarováváním našich blízkých. Proto jsme pro naše klienty připravili filmový dokument „Camino na kolečkách“ ze stejnojmenného projektu, který druhým rokem podporujeme. Dokument vznikl na šest set kilometrů dlouhé Svatojakubské pouti vozíčkáře Jana Duška. Honza má roztroušenou sklerózou a na cestu vyrazil na invalidním vozíku, aby si splnil nejen svůj sen, ale i poprosil o zpomalení průběhu své nemoci. Zároveň chtěl dokázat, že „na kolečkách život nekončí“ a i v těžké životní situaci je možné si splnit své sny a cíle. Nyní Honza o své nemoci a pouti vypráví na besedách a projekcích filmového dokumentu a píše knihu. Odkaz na film oceňovaný v České republice i v zahraničí naleznete v Supportu informačního systému MP Manager.
Za celý tým FT Technologies a.s. Vám přeji krásné vánoční svátky a úspěšný rok 2019.

Daniel Bednařík, předseda představenstva

22. 12. 2018