Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
DŮLEŽITÉ! Náš systém a monitorovací auto fungují stoprocentně!
V celostátních sdělovacích prostředích (například Česká televize: Parkování v zónách načerno - zde, Echo24: Tisíce aut parkují v centru Prahy nelegálně. Auta s kamerami nic neřeší, říká místostarosta - zde) se objevily v souvislosti s kontrolou plateb za parkování informace o nefunkčnosti systému a „monitorovacího auta s kamerami“ pro městské policie.
Považujeme za důležité předejít případným nedorozuměním a upozornit naše klienty, odbornou veřejnost a sdělovací prostředky na skutečnost, že společnost FT Technologies a.s. dodává obecním a městským policiím v České republice a na Slovensku událostní informační systém MP Manager, modul UPP (Univerzální platební portál) k řešení problematiky plateb a kontroly parkování a inteligentní monitorovací vozidlo CamCar. Všechny naše produkty jsou spolehlivé a fungují na 100%. Předmětné reportáže se netýkají naší společnosti!
Děkujeme, že vezmete naše vyjádření na vědomí a nepodlehnete „myšlenkové zkratce: systém a auto nefungují“ – jedná se o produkty jiné společnosti! O pravdivosti našeho tvrzení „naše produkty jsou spolehlivé a fungují na 100%“ Vás kdykoliv můžeme přesvědčit na osobním jednání či Vaším dotazem na kteréhokoliv z naší stovky českých či slovenských spokojených klientů.

Tým FT Technologies a.s.

12. 11. 2018